krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Otwarcie sklepu w głogowskiej PSS „Społem"
Sklep „Magoria" przy ul. Morcinka, po 3 tyg. remontu, został ponownie otwarty...
aaa
SPRAWDŹ CZY MASZ OBOWIĄZEK SPORZĄDZENIA AUDYTU ENERGETYCZNEGO PRZEDSIĘBIORSTWA...
aaa
Wiecha na nowej inwestycji „Społem" WSS Praga Południe
W dniu 20.04 br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na flagowej inwestycji „Społem" WSS Praga Południe, o nazwie „Rondo Wiatraczna".
aaa
Otwarcie nowego sklepu spożywczego PSS "Społem" w Busku-Zdroju
Nowo powstała placówka o nazwie „Firmowy" zajmuję powierzchnie 123 metrów kwadratowych, posiada parking...
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Białej Podlaskiej nagrodzona „Gazelą Biznesu 2016"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

W Centrum Konferencjno-Wystawienniczym „Etiuda" w Lublinie odbyła się pierwsza z dwunastu w kraju gal „Gazeli Biznesu 2016", podczas której nagrodzeni przedsiębiorcy z Podlasia otrzymali statuetki. Wśród nagrodzonych znalazła się „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Po raz szesnasty największa polska wywiadownia gospodarcza „Coface" przygotowała dla dziennika „Puls Biznesu" zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw.
O „Gazelę Biznesu" mogła ubiegać się firma, która spełniała pięć kryteriów: rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln zł, w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie odnotowała straty, ponadto umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z tego okresu. O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. W rankingu nie mogły znaleźć się firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.