krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Białej Podlaskiej nagrodzona „Gazelą Biznesu 2016"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

W Centrum Konferencjno-Wystawienniczym „Etiuda" w Lublinie odbyła się pierwsza z dwunastu w kraju gal „Gazeli Biznesu 2016", podczas której nagrodzeni przedsiębiorcy z Podlasia otrzymali statuetki. Wśród nagrodzonych znalazła się „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Po raz szesnasty największa polska wywiadownia gospodarcza „Coface" przygotowała dla dziennika „Puls Biznesu" zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw.
O „Gazelę Biznesu" mogła ubiegać się firma, która spełniała pięć kryteriów: rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln zł, w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie odnotowała straty, ponadto umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z tego okresu. O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. W rankingu nie mogły znaleźć się firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.