krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Partnerzy handlowi „Społem" WSS Śródmieście sponsorami III Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

Tradycję prezentowania kolęd i pastorałek związanych z narodzinami Jezusa podtrzymuje Przedszkole nr 41 „Wiślana Kropelka", funkcjonujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 na warszawskim Powiślu, którym od wielu lat opiekuje się „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście.

W styczniu tego roku w Śródmiejskim Domu Kultury przy ul. Smolnej odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek – „Kolędowy czas", do którego zgłoszonych zostało 240 uczestników z 24. placówek przedszkolnych oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ramach którego, funkcjonuje „Wiślana Kropelka". Przygotowane utwory prezentowane były przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego lub z nośników typu CD, ale także przy dźwiękach grzechotek, dzwoneczków, trójkątów, z których dzieci korzystają na zajęciach w przedszkolach. Wśród śpiewanych kolęd nie zabrakło angielskiej wersji White Chrystmas, Christmas Tree czy Jingle Bells.
Występy dzieci podziwiali rodzice, opiekunowie, nauczyciele, przedstawiciele władz dzielnicy i sponsorów. Dla wszystkich małych artystów przygotowano poczęstunek, dyplomy i upominki zgromadzone od sponsorów, wśród których byli partnerzy handlowi śródmiejskiej „Społem" WSS: Coca-Cola, Garmond Press S.A., Gospodarstwo Sadownicze W.B. Musiałowscy, dostawca warzyw i owoców Hurtownia Jan-Pol.