krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Partnerzy handlowi „Społem" WSS Śródmieście sponsorami III Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

Tradycję prezentowania kolęd i pastorałek związanych z narodzinami Jezusa podtrzymuje Przedszkole nr 41 „Wiślana Kropelka", funkcjonujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 na warszawskim Powiślu, którym od wielu lat opiekuje się „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście.

W styczniu tego roku w Śródmiejskim Domu Kultury przy ul. Smolnej odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek – „Kolędowy czas", do którego zgłoszonych zostało 240 uczestników z 24. placówek przedszkolnych oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ramach którego, funkcjonuje „Wiślana Kropelka". Przygotowane utwory prezentowane były przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego lub z nośników typu CD, ale także przy dźwiękach grzechotek, dzwoneczków, trójkątów, z których dzieci korzystają na zajęciach w przedszkolach. Wśród śpiewanych kolęd nie zabrakło angielskiej wersji White Chrystmas, Christmas Tree czy Jingle Bells.
Występy dzieci podziwiali rodzice, opiekunowie, nauczyciele, przedstawiciele władz dzielnicy i sponsorów. Dla wszystkich małych artystów przygotowano poczęstunek, dyplomy i upominki zgromadzone od sponsorów, wśród których byli partnerzy handlowi śródmiejskiej „Społem" WSS: Coca-Cola, Garmond Press S.A., Gospodarstwo Sadownicze W.B. Musiałowscy, dostawca warzyw i owoców Hurtownia Jan-Pol.