krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
aaa
Bistro z okienkiem bar-drive PSS Społem Białystok
Bar z 60 miejscami konsumpcyjnymi mieści się przy ul. Brzechwy 3.
aaa
Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok finalistą ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno – Wędliniarskie.
W stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu...
aaa
Ponowne otwarcie Universamu „Grochów" w galerii handlowej „Rondo Wiatraczna"
Inwestycja została zrealizowana przez konsorcjum stworzone przez firmę developerską Dantex oraz „Społem" WSS Praga Południe.
Copyright by KZRSS "Społem"

Partnerzy handlowi „Społem" WSS Śródmieście sponsorami III Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2017 Opublikowano: czwartek, 09, luty 2017

Tradycję prezentowania kolęd i pastorałek związanych z narodzinami Jezusa podtrzymuje Przedszkole nr 41 „Wiślana Kropelka", funkcjonujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 na warszawskim Powiślu, którym od wielu lat opiekuje się „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście.

W styczniu tego roku w Śródmiejskim Domu Kultury przy ul. Smolnej odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek – „Kolędowy czas", do którego zgłoszonych zostało 240 uczestników z 24. placówek przedszkolnych oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ramach którego, funkcjonuje „Wiślana Kropelka". Przygotowane utwory prezentowane były przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego lub z nośników typu CD, ale także przy dźwiękach grzechotek, dzwoneczków, trójkątów, z których dzieci korzystają na zajęciach w przedszkolach. Wśród śpiewanych kolęd nie zabrakło angielskiej wersji White Chrystmas, Christmas Tree czy Jingle Bells.
Występy dzieci podziwiali rodzice, opiekunowie, nauczyciele, przedstawiciele władz dzielnicy i sponsorów. Dla wszystkich małych artystów przygotowano poczęstunek, dyplomy i upominki zgromadzone od sponsorów, wśród których byli partnerzy handlowi śródmiejskiej „Społem" WSS: Coca-Cola, Garmond Press S.A., Gospodarstwo Sadownicze W.B. Musiałowscy, dostawca warzyw i owoców Hurtownia Jan-Pol.