krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Zaproszenie na konferencję historyczną pod patronatem Wicemarszałka Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
aaa
Otwarcie wystawy jubileuszowej z okazji 150-lecia polskiej spółdzielczości spożywców w Muzeum Historii Spółdzielczości w Warszawie.
aaa
Supermarket „Batory" należący do PSS „Społem" w Hajnówce wyróżniony
W trakcie IV Kongresu Mięsnego rozstrzygnięto plebiscyt na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie...
aaa
Złożenie kwiatów na Cmentarzu Powązkowskim - 150 urodziny prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
aaa
„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rzeszowie laureatem konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom
Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy...
Copyright by KZRSS "Społem"

Projekt rozwojowy dla spółdzielni „Społem" - oferta szkoleń z możliwością dofinansowania

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2018 Opublikowano: czwartek, 09, sierpień 2018

Pracownik zaangażowany w strategię spółdzielni, to najlepszy argument w walce z konkurencją.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza wszystkie spółdzielnie do uczestnictwa w PROJEKCIE ROZWOJOWYM DLA SPÓŁDZIELNI „SPOŁEM", który obejmuje szereg działań szkoleniowych i doradczych skierowanych do kadry kierowniczej, pracowników sklepów, piekarni i administracji spółdzielni.

Głównym celem Projektu jest zbudowanie lojalności i pozytywnych więzi pracowników ze spółdzielnią, a także zaangażowania i odpowiedzialności za wyniki oraz wizerunek spółdzielni.

W ramach Projektu proponujemy szkolenia dla sprzedawców, kierowników sklepów wraz
z usługą tajemniczego klienta, szkolenia dla piekarzy i kadry zarządzającej piekarniami wraz z usługą doradztwa, a także szkolenia związane z marketingiem internetowym, social media
i obsługą komputera.

Efektem wdrożenia całego programu rozwojowego będzie: wzrost efektywności sprzedaży, wzmocnienie zaangażowania pracowników, wdrożenie nowych narzędzi sprzedażowych, zmniejszenie rotacji pracowników, stworzenie strategii rozwoju piekarni, obniżenie kosztów produkcji, a także wprowadzenie nowych technologii marketingowych i wzmocnienie pozytywne postrzeganie spółdzielni na rynku.

Projekt realizowany jest przez firmy: NEWKEY i CPAB:COACHING PEOPLE, które współpracują z profesjonalnymi trenerami i konsultantami, mają doświadczenie w pracy ze spółdzielniami, a ich działania szkoleniowe i doradcze przyniosły spółdzielniom wymierne korzyści.

Atutem naszej oferty jest możliwość uzyskania nawet 100% dofinansowania działań doradczo-szkoleniowych, które obejmuje Projekt, środkami z UE (Baza Usług Rozwojowych) oraz Krajowego Funduszu Szkoleń. Całość procesu pozyskania środków przeprowadzi firma NEWKEY - każde zgłoszenie zostanie poddane analizie pod kątem możliwości dofinansowania, a w razie pozytywnej oceny, spółdzielni zostanie udzielona pomoc w uzyskaniu tych środków.

Informacji na temat projektu udziela:
Renata Ostolska – 22 44 08 299, 601 400 813, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do skorzystania z oferty !

Dyrektor Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego
Renata Ostolska