Copyright by KZRSS "Społem"

Szkolenia on-line

Zmiany w przepisach prawa 2021 r.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza do uczestnictwa w czwartym szkoleniu w 2021 r. z cyklu szkoleń online, których tematem będą zmiany w przepisach i bieżące problemy zgłoszone przez spółdzielnie.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. o godz. 9.00 – temat wiodący: „Zamknięcie roku i sprawozdanie z przepływów pieniężnych"

Raz w miesiącu w trakcie szkolenia Pan Jarosław Stankiewicz podsumuje wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowie na pytania uczestników szkolenia przesłane wcześniej i podczas trwania szkolenia.
To doskonała metoda dla kadry zarządzającej spółdzielnią, głównych księgowych, aby pozostać na bieżąco z najważniejszymi zmianami w prawie i co miesiąc aktualizować swoją wiedzę.
Czas trwania spotkania : 3-5 godzin, zależnie od ilości tematów.
Zgłoszeni uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają zaproszenia, za pomocą których będą mogli zalogować się na platformie.
Cena uczestnictwa w każdym spotkaniu wynosi 190 zł netto plus podatek VAT.
W roku 2020 odbyło się dziewięć spotkań, które zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników, oto kilka opinii: „Ostatnie szkolenie było dla mnie cenne ze względu na usystematyzowanie wiedzy o fakturach elektronicznych. Było dużo wiedzy praktycznej na przykładach, a także dziękuję za otrzymane materiały po szkoleniu", „Dziękuję serdecznie za szkolenie online. Wykładowca Pan Jarosław Stankiewicz jak zawsze przeprowadził wykład profesjonalnie i ciekawie. Fajnie, że otrzymaliśmy również materiały", „...miałam przyjemność uczestniczyć we wczorajszym szkoleniu online, z którego jestem bardzo zadowolona. W związku z czym nasza Spółdzielnia zgłasza chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach...".
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zapraszamy do przesyłania pytań i propozycji tematów, które powinniśmy uwzględnić w programie szkolenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Ogólne znakowanie żywności, dodatki, aromaty i enzymy zasady stosowania i etykietowania (II kwartał 2021 r.)
1-dniowe warsztaty szkoleniowe ONLINE dotyczące przeliczania wartości odżywczej produktów piekarskich oraz etykietowania produktów i stosowania dodatków do żywności, cena 390 zł netto plus VAT.

Obowiązki użytkowników urządzeń chłodniczych w świetle przepisów prawa dot. ustawy F-gazowej (II kwartał 2021 r.)
1-dniowe szkolenie, którego celem jest omówienie zmian przepisów dotyczących ustawy F-gazowej, cena szkolenia online – 450 zł netto plus VAT, cena szkolenia stacjonarnego - 490 zł netto plus VAT, miejsce szkolenia: siedziba KZRSS „Społem".

 

Zapraszamy do przesyłania pytań i propozycji tematów, które powinniśmy uwzględnić w programie szkoleń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.