Copyright by KZRSS "Społem"

Szkolenia on-line

  • Zmiany w przepisach prawa 2020 r.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza do uczestnictwa w cyklu szkoleń online, których tematem będą zmiany w przepisach i bieżące problemy zgłoszone przez spółdzielnie.
Raz w miesiącu w trakcie szkolenia Pan Jarosław Stankiewicz podsumuje wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowie na pytania uczestników szkolenia przesłane wcześniej i podczas trwania szkolenia.
To doskonała metoda dla kadry zarządzającej spółdzielnią, głównych księgowych, aby pozostać na bieżąco z najważniejszymi zmianami w prawie i co miesiąc aktualizować swoją wiedzę.Szkolenia będziemy realizować poprzez platformę CISCO WEBEX, między 26 a 30 dniem każdego miesiąca poczynając od kwietnia do grudnia 2020 roku. Czas trwania każdego ze spotkań : 3-5 godzin, zależnie od ilości tematów.
Zgłoszeni uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają zaproszenia, za pomocą których będą mogli zalogować się na platformie.
Cena uczestnictwa w każdym spotkaniu wynosi 150 zł netto plus podatek VAT.

Czwarte spotkanie odbędzie się 30 lipca 2020 r. o godz. 9.00 – temat wiodący: Omówienie nomenklatury scalonej CN (w kontekście Społem) oraz Krajowego Standardu Rachunkowości nr 7 ,, Zmiany zasad (polityki) rachunkowości, wartości szacunkowych, poprawianie błędów, zdarzenia następujące po dniu bilansowym - ujęcie i prezentacja".

W tej serii odbyły się trzy spotkania, które zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników, oto kilka opinii: „Ostatnie szkolenie było dla mnie cenne ze względu na usystematyzowanie wiedzy o fakturach elektronicznych. Było dużo wiedzy praktycznej na przykładach, a także dziękuję za otrzymane materiały po szkoleniu", „Dziękuję serdecznie za szkolenie online. Wykładowca Pan Jarosław Stankiewicz jak zawsze przeprowadził wykład profesjonalnie i ciekawie. Fajnie, że otrzymaliśmy również materiały", „...miałam przyjemność uczestniczyć we wczorajszym szkoleniu online, z którego jestem bardzo zadowolona. W związku z czym nasza Spółdzielnia zgłasza chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach...".


Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenia w terminie do dnia 24.07.2020 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do przesyłania pytań i propozycji tematów, które powinniśmy uwzględnić w programie szkoleń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Renata Ostolska
Dyrektor CSK KZRSS „Społem"