Copyright by KZRSS "Społem"

Szkolenia organizowane w spółdzielniach

• NOWOŚĆ!
Bezpieczny Sprzedawca – kompendium wiedzy z zakresu bezpieczeństwa obrotu kasowego dla sprzedawców i kompendium zmian z zakresu faktur i kontroli elektronicznej sprzedaży od 2018 r. (termin do uzgodnienia)
1-dniowe szkolenie składające si z dwóch części: 1 skierowana jest do sprzedawców, obsługi sklepów, pracowników księgowości i działów sprzedaży Spółdzielni..
Część 2 skierowana do pracowników działów sprzedaży i księgowych.
Celem szkolenia jest przedstawienie zasad obrotu kasowego, bezpieczeństwa transakcji realizowanych za pomocą kas fiskalnych, bieżących przepisów i zmian w zakresie kas fiskalnych oraz zasad wystawiania faktur. Szkolenie odpowiada również na pytanie, jak należy się przygotować do nowych wymogów przygotowania Jednolitego Pliku Kontrolnego w obrocie magazynowym, cena 2400 zł netto plus VAT za grupę do 20 osób, miejsce szkolenia do uzgodnienia.

• Zasady i cele prowadzenia promocji w małych i średnich placówkach handlowych (termin do uzgodnienia)
1-dniowe szkolenie skierowane do kierowników sklepu i ich zastępców, cena 1900 zł netto plus VAT za grupę do 20 osób, miejsce szkolenia do uzgodnienia.

 

- nr telefonu : (22) 44 08 207

- nr faxu: (22) 44 08 249

- adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.