krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
30 lipca - czwarte spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zakończono I etap modernizacji Hali Targowej „Społem" PSS w Stalowej Woli

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: niedziela, 16, luty 2014

W  środku zimy „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Stalowej Woli zakończyła I etap modernizacji swojej Hali Targowej, położonej w sąsiedztwie popularnego bazaru przy ul. Okulickiego.

Ten jeden z najstarszych obiektów handlowych w mieście, w trakcie I etapu remontu i modernizacji, otrzymał nowocześniejsze elewacje, utrzymane w szaro-grafitowej tonacji, a także – szczelniejszą i bardziej estetyczną stolarkę.
W wyniku prac modernizacyjnych uporządkowano wizerunek Hali Targowej i wyposażenie jej ściany frontowej w podświetlane plafony, pozwalające eksponować banery reklamowe. Hala otrzymała także wyraziste akcenty reklamujące spółdzielnię, właściciela obiektu. Powrócono przy tym do popularnych dawniej neonów.
Kolejny etap prac będzie znacznie bardziej skomplikowany, bowiem obejmie modernizację przestrzeni wewnętrznej, w tym m.in. modernizację ogrzewania, wentylacji i oświetlenia oraz zmianę posadzek. Prace mają rozpocząć się już wiosną.
Stalowowolska „Społem" PSS przeznaczyła na remont i modernizację Hali Targowej około 600 tysięcy złotych. Po zakończeniu wszystkich prac, Hala Targowa swoim standardem nie będzie ustępowała nowo wznoszonym, funkcjonalnym, estetycznym i bezpiecznym pawilonom handlowym.