krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
30 lipca - czwarte spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie, po remoncie, kolejnego sklepu „Społem" PSS w Złotowie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: środa, 12, luty 2014

W dniu 12 lutego br. w Złotowie złotowska „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców oddała do użytku, po remoncie, swój kolejny sklep. Tym razem pod brandem Gama Bistro Cafe.

Poprzedni sklep Gama Ekspresowe Zakupy uruchomiono, po remoncie, 15 listopada ubiegłego roku.
Obecnie oddany do użytku, po remoncie, sklep jest placówką z 1963 roku i od tamtego czasu nie był poddawany remontom kapitalnym, a tylko zewnętrznym i wewnętrznym liftingom. Teraz, po 51. latach, remont sklepu trwał 18 dni.
Po remoncie sklep stał się nowoczesną i dobrze prezentującą się placówką handlowo-gastronomiczną. Bowiem w sklepie, który znajduje się naprzeciw dworców PKP i PKS, wprowadzono dodatkowe stoiska takie jak: kawa , herbata, czekolada oraz hot dogi, czyli – małą gastronomię.
Z uwagi na ofertę i lokalizację, placówka „Społem" PSS w Złotowie cieszy się dużą popularnością.