krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
30 lipca - czwarte spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Bytomiu - bal charytatywny

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: sobota, 15, luty 2014

Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, „Społem" Powszechna Spółdzielni Spożywców w Bytomiu i ugrupowanie Wspólny Bytom, po raz piętnasty, zorganizowały bal charytatywny, by wesprzeć działalność Bytomskiego Stowarzyszenia.

Impreza miała miejsce w Bytomiu, w dniu 15 lutego br., w sali restauracji „Myśliwska", przy ulicy Alojzjanów. Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele władz miasta z prezydentem Damianem Bartylą oraz jego zastępcą Anetą Latacz, poseł Jacek Brzezinka, radni, dyrektor kopalni „Bobrek-Centrum" Leonard Klabis, prezes Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Dawid Zięba oraz reprezentanci gminnych spółek i organizacji.
Wszystkich gości serdecznie powitali organizatorzy balu, a więc szefowa Stowarzyszenia Teresa Brodziak, prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bytomiu Barbara Kulikowska, a także szef ugrupowania Wspólny Bytom Kazimierz Bartkowiak.
Do tańca grał zespół „Come back". Uczestnicy balu charytatywnego nie szczędzili sił w tańcu i pieniędzy na zakup prac artystycznych podopiecznych Stowarzyszenia. Bowiem tuż obok szatni podopieczni Stowarzyszenia rozstawili swe stoiska, na których oferowano wykonane własnoręcznie przez nich, podczas zajęć terapeutycznych, różnego rodzaju prace artystyczne. Cieszyły się one sporym wzięciem.