krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Dzień młodych spółdzielców w ramach Zgromadzenia Ogólnego Cooperatives Europe w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2014 Opublikowano: piątek, 14, marzec 2014

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy oraz Cooperatives Europe zapraszają młodych spółdzielców do dyskusji nad przyszłością ruchu spółdzielczego i szans, jakie stwarza on dla młodych ludzi.

Dzień młodych przedsiębiorców spółdzielczych towarzyszyć będzie Zgromadzeniu Ogólnemu Cooperatives Europe i odbędzie się w dniu 4 kwietnia br. w Warszawie.

Organizatorem dnia młodych spółdzielców są: Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy w Warszawie oraz Cooperatives Europe.
Według organizatorów, wydarzenie to będzie szansą dla młodych ludzi na wyrażenie swojego zdania, a dla liderów spółdzielczości na wysłuchanie młodych pokoleń.
Organizatorzy podzielili spotkanie na dwie części. Sesja poranna, która rozpocznie się o godz. 9.00 zostanie poświęcona głównie sposobom, w jaki spółdzielnie mogą być promowane wśród młodych ludzi, natomiast po południu uczestnicy będą mieli możliwość przyjrzenia się przedsiębiorczości młodych ludzi w praktyce, dzięki wizytom studyjnym w organizacjach angażujących młodych ludzi w spółdzielczość, które znajdują się w okolicach Warszawy. Na zakończenie – kolacja w restauracji „Smaki Warszawy".
Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie formularza zgłoszeniowego (liczy się kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest bardzo ograniczona), nieukończenie 35 roku życia oraz znajomość języka angielskiego. Dodatkowe punkty w procesie rekrutacji otrzymają osoby, które mogą wykazać się co najmniej dwuletnim doświadczeniem w spółdzielczości oraz pochodzące z regionów i/lub branż, z których nadejdzie najmniej zgłoszeń. Organizatorom zależy bowiem na zachowaniu jak największej różnorodności uczestników.
Wypełniony formularz rejestracyjny należy nadesłać najpóźniej do dnia 26 marca 2014 roku.
Osoby, które zakwalifikują się do udziału w spotkaniu otrzymają do dnia 28 marca br. potwierdzenie wraz ze szczegółowymi informacjami na temat programu jak również informacje praktyczne dotyczące udziału w spotkaniu.
Informacji o dniu młodych spółdzielców udzielają:
– Joanna Brzozowska-Wabik, Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości ZLSP
ul. Malborska 65, 30-646 Kraków
Tel./fax.: +48 12 265 73 90, +48 12 655 71 01
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
– Karolina Rojek, Biuro Zarządu ZLSP
Ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa
Tel./fax. : +48 22 628 27 63, +48 22 630 06 27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do pobrania: formularz zgłoszeniowy