krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

ZAPROSZENIE DO KONKURSU MARKET ROKU 2015!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: czwartek, 18, grudzień 2014

Redakcja „Wiadomości Handlowych" przyjmuje zgłoszenia kandydatów do konkursu Marketu Roku 2015. Tę cenioną w branży handlowej i poważaną przez dostawców nagrodę dla najlepszych placówek detalicznych będzie można zdobyć, analogicznie jak w zeszłym roku, w czterech kategoriach (wymiary sali sprzedaży):

- Mały sklep (do 100 mkw.),
- Średni sklep (101-250 mkw.),
- Duży sklep (251-800 mkw.),
- Sklep wielkopowierzchniowy (powyżej 800 mkw.).
Mechanizm wyłaniania sklepów, które otrzymają prestiżowe wyróżnienie, nie zmienia się. Warunkiem udziału w plebiscycie jest przesłanie na adres redakcji wypełnionego kwestionariusza (do pobrania na stronie: http://wiadomoscihandlowe.pl/files/MR2015_Formularz.pdf).

Następnie redaktorzy Wiadomości Handlowych, wyposażeni w kamery i aparaty fotograficzne, udają się do wytypowanych placówek, które legitymują się najlepszymi wynikami finansowymi i wyróżniają się na tle konkurencji – rozmawiają z właścicielami, kierownikami i załogą. Redakcja nominuje do udziału w finale po pięć placówek w każdej kategorii, a niezależne jury złożone z ekspertów wskazuje zwycięzców. Nagrody wręczane są podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w Warszawie w kwietniu 2015 roku.

Zachęcamy spółdzielnie do udziału w konkursie i wysłanie wypełnionych kwestionariuszy. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 lutego 2015 r.