krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Prezes Zarządu „Społem" PSS w Końskich został zwycięzcą plebiscytu „Człowiek Roku 2014 w powiecie koneckim"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2015 Opublikowano: piątek, 27, luty 2015

W dniu 30 stycznia 2015 r. w Kielcach w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się wielka gala plebiscytu „Echa Dnia": „Człowiek Roku 2014". Tytuł „Człowieka Roku 2014 w powiecie koneckim" otrzymał Stanisław Haraziński – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej spółdzielni Spożywców w Końskich.

Kandydaturę prezesa Stanisława Harazińskiego do plebiscytu „Echa Dnia" zgłosiła Rada Nadzorcza „Społem" PSS w Końskich. Wynik plebiscytu świadczy o popularności, akceptacji działań i poczynań Prezesa.
Oto co „Echo Dnia" z 31 stycznia br. napisało o Laureacie plebiscytu.
„Stanisław Haraziński – Od 23 lat kieruje Powszechną Spółdzielnią Spożywców „Społem" w Końskich. W ostatnim roku znów otwarto kilka nowych sklepów. Od listopada piastuje funkcję radnego powiatowego, wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pan Stanisław pokazuje, że również polska sieć sklepów może sobie doskonale radzić i konkurować z zagranicznymi. Wspomaga charytatywne, kulturalne i sportowe przedsięwzięcia. Mieszka w Końskich. Ma dorosłe dzieci".