krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
aaa
Spotkanie Noworoczne w „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
100. rocznica objęcia najwyższego urzędu w państwie przez Stanisława Wojciechowskiego
aaa
PSS w Ozorkowie otwiera nowy sklep
Nowe delikatesy działają od 7 grudnia 2022 r. przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie
Copyright by KZRSS "Społem"

Przemiany w galerii handlowej „Społem" PSS w Śremie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2016 Opublikowano: poniedziałek, 14, marzec 2016

Po remoncie galerii handlowej przy ul. 1 Maja w Śremie, należącej do śremskiej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców, obiekt od kilku tygodni ulega przemianom.
Jak informuje „Tygodnik Śremski" z 26 lutego br.: „Najwięcej zmieniło się na piętrze, które przez lata działania galerii było raczej opustoszałe.

Żeby dostać się do punktów handlowych i usługowych, które się tam znajdowały, trzeba było pokonać kilkadziesiąt schodów – najwidoczniej niewielu śremian uznawało, że działające tam sklepy są warte aż takiego wysiłku. Teraz odwiedzenie piętra będzie zdecydowanie mniej wycieńczające, ponieważ PSS-y zainstalowały w budynku podwójne ruchome schody (jeszcze nie działają, ale wkrótce powinny zacząć) oraz windę. Kompletnej przemianie uległ też układ pomieszczeń znajdujących się na piętrze galerii. Jest ich mniej, ale część ma zdecydowanie większą powierzchnię. Są tam już pierwszy wynajmujący, m.in. gabinet medycyny estetycznej. Co ciekawe, obiekt zyskał w końcu nazwę. Do tej pory mieszkańcy nazywali go po prostu „galerią na Maja", teraz – jeśli nazwa przebije się do świadomości śremian – będą mówili na niego „galeria Alfa". Okrągła płyta z odpowiednią grafiką została zainstalowana na ścianach budynku".