krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
30 lipca - czwarte spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Dzień Kobiet w „Społem" WSS Śródmieście

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2016 Opublikowano: piątek, 18, marzec 2016

W dniu 8 marca br., w Dniu Kobiet, panie zatrudnione w „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców w Warszawie otrzymały od kolegów życzenia oraz słodkości.
W tym dniu przypadło również spotkanie, istniejącego przy śródmiejskiej „Społem" WSS, Koła Spółdzielczyń. Członkinie spotykają się dwa razy w miesiącu w siedzibie spółdzielni, przy ciasteczku i herbatce. Wspominają dawne czasy, komentują aktualne wydarzenia, dzielą się swoimi troskami i radościami.

Przewodnicząca Koła Spółdzielczyń, Anna Gortatewicz, często proponuje koleżankom udział w imprezach kulturalnych. Co pewien czas Dział Społeczno-Samorządowy i Organizacyjny „Społem" WSS Śródmieście zabiera uczestniczki spotkań w „podróż bez biletu", za sprawą Stowarzyszenia Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii.
W roku bieżącym niespodzianką dla Koła Spółdzielczyń, na Dzień Kobiet, były przygotowane przez gimnazjalistów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8 dla Dzieci Słabowidzących ( z którym śródmiejska spółdzielnia współpracuje od ponad 40 lat), serduszka z motywem kwiatów wykonane techniką decoupage, polegającą na przyklejeniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wyciętego z papieru wzoru, utrwalonego warstwami lakieru.
Słodycze i pierwsze zwiastuny wiosny – żonkile, dopełniły uroczyste spotkanie Koła Spółdzielczyń.