krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Konkurs wielkanocny „Społem" WSS Śródmieście dla przedszkolaków

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: środa, 02, kwiecień 2014

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście zorganizowała Konkurs „Wielkanoc 2014" dla przedszkolaków z Przedszkola nr 222 przy ul. Wyki 17 na warszawskim Bemowie.

Na konkurs wpłynęło 77 prac z pięciu grup noszących nazwy: „Słoneczka", „Misie", „Motylki", „Biedronki" i „Pszczółki". Wszystkie kartki świąteczne, wykonane przez dzieci, są bardzo kolorowe. Ich wykonawcy wykorzystali świąteczne elementy, takie jak: pisanki, kurczaki, zajączki, a także – elementy wiosenne: kwiatki , bazie, trawkę i słoneczko. Kartki są ozdobione różnego rodzaju szlaczkami . Nie ma jednakowych kompozycji. Każda z prac ma odmienny charakter. Pisanki są malowane lub naklejane i odpowiednio ozdobione .
Najliczniejsze, 24 kartki, wykonały dzieci z najstarszej grupy „Pszczółek". Pięciolatki pokusiły się o trzy propozycje, o zróżnicowanej kolorystyce podkładu, uzupełnionego naklejonymi kwiatkami, kurczakami, pisankami, kogucikami i zajączkami, pomalowanymi kredkami.
Komisja konkursowa, po omówieniu wszystkich prac, stwierdziła : „Prace konkursowe, bez wyjątku, to przemyślane i starannie wykonane obrazki z użyciem świąteczno-wiosennych akcentów. Dzieci wykazały się pomysłowością, właściwym doborem kolorów i znajomością atmosfery świąt".
Rozstrzygniecie Konkursu „Wielkanoc 2014", z udziałem wszystkich dzieci z Przedszkola nr 222, odbędzie się w placówce Lux przy ul. Wyki 11, należącej do śródmiejskiej „Społem" WSS, gdzie na zorganizowanej wystawie, w okresie poprzedzającym święta, zostaną zaprezentowane prace konkursowe przedszkolaków. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, wszystkie dzieci otrzymają drobne upominki, a poszczególne grupy – dyplomy uznania za udział w konkursie.