krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

WSS Śródmieście oraz „Mokpol" wśród partnerów wspierających 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniach 7-8 czerwca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena Ursynów" odbyły się 60. Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Wśród partnerów wspierających Mistrzostwa znalazły się: „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście i Spółdzielnia Spożywców „Mokpol", a wśród patronów medialnych znalazł się Magazyn Krajowej Rady Spółdzielczej „Tęcza Polska".

Występy młodych adeptów sztuki akrobatycznej zachwycały zgromadzonych w hali widzów. Przy dopingu swoich rówieśników i oklaskiwani rzęsistymi brawami widowni uczestnicy mistrzostw prezentowali swój akrobatyczny dorobek na najwyższym poziomie.
Czym jest akrobatyka ? Na to pytanie odpowiedział w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Południe" prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Akrobatyki Sportowej, Jan Wieteska: „W życiu tak jest, że człowiek kocha to co piękne, fascynujące, co porusza wyobraźnię i wzmaga ekspresję. Właśnie dlatego parę lat temu, tak można powiedzieć, zakochałem się w akrobatyce . To bez wątpienia fascynująca dyscyplina. Harmonia ruchu, ekwilibrystyka, niewiarygodne połączenie poszczególnych elementów ćwiczenia, siła i technika. Wszystko to tworzy piękny pokaz". To prawda, na jubileuszowych mistrzostwach te słowa w pełni się potwierdziły.