krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Andrychowie
W dniu 14.06.2019r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie uroczyście obchodzono 100-lecie...
aaa
Handlowy Hermes dla „Społem"
XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa...
aaa
150 lat Społem - Naukowa retrospekcja.
Zarząd KZRSS Społem zorganizował konferencję naukową poświęconą 150-letniej historii spółdzielczości spożywców w Polsce.
aaa
Chór „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej śpiewa już 65 lat
Copyright by KZRSS "Społem"

Tegoroczni laureaci konkursów Krajowej Rady Spółdzielczej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: poniedziałek, 30, czerwiec 2014

W dniu 26 czerwca br. w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie, w Sali im. Prezydenta RP, Stanisława Wojciechowskiego, podczas uroczystego spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, wręczono nagrody zwycięzcom Konkursów Krajowej Rady Spółdzielczej: „Oskar Spółdzielczości Polskiej"2014, „Menedżer – Spółdzielca" 2014 i „Prymus" 2014 oraz „Złotych Laurów Spółdzielczości" 2014.

O laureatach poinformował Janusz Sienkiewicz, przewodniczący Kapituły Nagród.

Laureaci „Oscara Spółdzielczości Polskiej" 2014

– Jacek Dagil – „Społem" PSS Kwidzyn
– Krzysztof Kajko – Bank Spółdzielczy w Kolnie
– Ryszard Mach – Spółdzielnia STW w Bolesławcu

Laureaci „Menedżera – Spółdzielcy" 2014

– Jan Grabowiecki – Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW w Wodzisławiu Śląskim
– Henryk Janasek – Bank Spółdzielczy w Koninie
– Ryszard Jaśkowski – Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie
– Zygfryd Jureczka – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Gorzycach
– Marek Knapik – Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA" w Krakowie – Jerzy Kruk – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec" we Wrocławiu
– Marian Matejczuk – Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Promień" w Ogrodzonej
– Ewa Nestorowicz – Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska SOPSAN w Sanoku
– Helena Pośpieszyńska – Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Imielin" w Warszawie
– Zbigniew Rewkowski – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie
– Jolanta Rybarczyk – Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Batory" w Warszawie
– Kazimierz Sala – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Głogowie Małopolskim
– Józef Wierzchowski – Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Patronat - 3" w Piasecznie


Laureaci „Prymusa" 2014


– Stefan Batory – Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu „Samopomoc Chłopska" w Kolbuszowej
– Małgorzata Dybaś – Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie
– Zofia Graj – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Brennej
– Józef Janeczko – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Głogówku
– Hieronim Kobus – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie
– Teresa Kośmicka – Spółdzielnia Produkcji Rolnej „Agrofirma" Skórzewo
– Jerzy Łagan – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Jaworznie
– Wiesława Podoska – „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sochaczewie – Barbara Przybylak – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych" w Poznaniu
– Ireneusz Schiller – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych" w Poznaniu
– Stanisław Sierputowski – Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka" w Warszawie
Laureaci „Złotego Laura Spółdzielczości" 2014
– Agnieszka Buzalska – Spółdzielnia Mieszkaniowa „Budowlani" w Bydgoszczy
– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Wiśle
– Jerzy Skrobot – Krakowski Bank Spółdzielczy
– „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej

Ponadto Jadwiga Dąbrowska – przewodnicząca Rady Nadzorczej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie, odebrała przyznaną jej wcześniej nagrodę „Samorządowiec – Spółdzielca" 2013.

Tak więc spółdzielczość spożywców „Społem" zyskała 8 laureatów Konkursów KRS, którzy zostali nagrodzeni statuetkami i dyplomami:

Laureat „Oskara Spółdzielczości Polskiej" 2014
– Jacek Dagil – prezes Zarządu „Społem" PSS w Kwidzynie.

Laureaci „Menedżera – Spółdzielcy" 2014
– Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie,
– Zbigniew Rewkowski – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Szczecinie.

Laureaci „Prymusa" 2014
– Małgorzata Dybaś – prezes Zarządu Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców w Krakowie,
– Hieronim Kobus – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Garwolinie,
– Wiesława Podoska – członek Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie.

Laureat „Złotego Laura Spółdzielczości" 2014
– „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Laureat „Samorządowca – Spółdzielcy" 2013
– Jadwiga Dąbrowska – przewodnicząca Rady Nadzorczej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie.