krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
30 lipca - czwarte spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Finał plebiscytu: Najmilszy sprzedawca sieci „Społem” PSS „Zgoda” w Płocku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: środa, 27, maj 2015

„Tygodnik Płocki" z 19 maja br. opublikował wyniki plebiscytu oraz listę wygranych klientów.
I miejsce zdobyła Janina Kowalska, sprzedawczyni ze sklepu 132, mieszczącego się przy ul. Rembielińskiego la, która uzyskała największe poparcie klientów.

II miejsce zajęła Jadwiga Lemanowicz, pracująca w sklepie 109 przy ul. Kobylińskiego 2, a na III miejscu znalazła się Agata Złakowska ze sklepu 7 przy ul. Gierzyńskiego 17.Ale nie tylko ekspedientki cieszą się z wygranej w plebiscycie. Cieszą się również klienci płockiej „Społem" PSS „Zgoda" – uczestnicy plebiscytu. Największą ilość kuponów wysłała Malwina Kaśnicka, która wygrała wstęp do SPA. Jacek Strzeszewski pójdzie na koncert „Perfectu", a Katarzyna Orzechowska wybierze się na zakupy z talonem za 100 zł. Nagrody pocieszenia – talony za 50 zł otrzymują: Marek Pejta, Katarzyna Lewandowska, Mariusz Kaźmierczak, Marcin Ugodziński, Edyta Latenbach, Mariola Mulczyńska, Grzegorz Młodziejowski, Małgorzata Frank oraz Małgorzata Kędzierska i Krystyna Kurpińska.