krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu „Społem" PSS w Stalowej Woli

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 13, czerwiec 2016

W dniu 1 czerwca br otwarto, po kapitalnym remoncie, sklep nr 38 „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Stalowej Woli, przy ul. Siedlanowskiego. Koszt remontu oraz wymiany sprzętu w sklepie wyniósł około 250 tysięcy złotych.
Jest to już kolejna inwestycja spółdzielni w tym roku, po modernizacji sklepu na osiedlu Piaski i wyremontowaniu restauracji „Słoneczna".

Obecnie w spółdzielni trwają prace nad dwoma projektami modernizacji w przyszłym roku dwóch kolejnych placówek handlowych: sklepu „Justyna" przy ul. Poniatowskiego i sklepu „Lux" przy ul. Okulickiego.
Sklep „Lux", po przebudowie i modernizacji, zmieni się kompletnie. W tej chwili jest już jego wizualizacja i trwają prace projektowe przebudowy wnętrza i zabudowy nowej galerii, gdzie powstaną delikatesy „Społem". Sklep będzie mniejszy i będzie wykonany w konwencji eleganckiej. Będą obowiązywać w nim normalne, dobre ceny.
Z analiz wykonanych przez „Społem" PSS w Stalowej Woli wynika, że dochody zmodernizowanych delikatesów przy ul. Narutowicza po zmianach wzrosły aż o 40%. Ponadto z danych podawanych przy zakładaniu kart stałego klienta wynika, że z sieci handlowej stalowowolskiej „Społem" PSS korzysta coraz młodsze pokolenie. Dużą grupę klientów stanowią osoby w wieku 40-45 lat.