krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Wiecha na nowej inwestycji „Społem" WSS Praga Południe

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2017 Opublikowano: czwartek, 11, maj 2017

W dniu 20.04 br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na flagowej inwestycji „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Praga Południe, o nazwie „Rondo Wiatraczna". Generalnym wykonawcą projektu jest firma UNIBEP. Zakończenie budowy zaplanowano na IV kwartał 2017r.

W ramach projektu powstanie łącznie 11 tys. m.kw. przestrzeni handlowo-usługowej, 1,5 tys.m.kw. powierzchni biurowej oraz 470 mieszkań. W nowej galerii „Rondo Wiatraczna" ponad 2,5 tys. m.kw. zajmie nowy „Uniwersam -Grochów", usytuowany przy zbiegu ulicy Wiatracznej, Alei Stanów Zjednoczonych i Alei Waszyngtona, który od dekad utożsamiany jest z handlową tradycją tego miejsca. Wykorzystane zostaną historyczne neony będące szyldem dawnego „Universamu - Grochów". Odnowiony zostanie także pomnik spiżowej „panienki". Na terenie nowego obiektu funkcjonował będzie słynny bazarek, którego rewitalizację wspiera firma DANTEX.
Uroczyste zawieszenie wiechy - zwyczaj wieńczący zamknięcie ważnego etapu budowy - zgromadziło przedstawicieli inwestora, wykonawcy, władz dzielnicy Praga Południe i „Społem". Prezes Zarządu „Społem" WSS Praga Południe Bogusław Różycki podziękował za dotychczasową znakomitą współpracę z partnerami przedsięwzięcia podkreślając, że choć wstępne negocjacje nie należały do łatwych, wybrano świetnego partnera, znaną na rynku renomowaną firmą DANTEX, a prace idą zgodnie z planem.
Planowany termin oddania obiektu do użytkowania przypada na 1 kwartał 2018 roku.