krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
aaa
25 czerwca - trzecie spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zmarł wieloletni Prezes PSS „Społem" w Chorzowie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2020 Opublikowano: piątek, 08, maj 2020

sisII 2020 chorzow lid22 kwietnia 2020 roku zmarł Józef Józefiak wieloletni Prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Chorzowie. Przeżył 76 lat.


Józef Józefiak urodził się 11.11.1943 roku w Chorzowie. Po ukończeniu szkoły podstawowej rozpoczął naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Chorzowie którą ukończył w 1962 roku w zawodzie elektromonter. W tym samym roku podjął pracę w elektrowni Chorzów pracując kolejno na stanowiskach elektromontera, brygadzisty, zastępcy kierownika laboratorium. W 1965 roku rozpoczął naukę w Technikum Chemicznym które ukończył w 1968 roku. W 1981 roku ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji. W 1981 roku wygrał konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni Wytwórni wyrobów szklanych w Chorzowie. Pracę w Chorzowskiej Spółdzielni „Społem" rozpoczął 1.10.1985 roku na stanowisku Wiceprezesa ds. Produkcji, następnie Wiceprezesa ds. rynku, a od 01.04.1994 do 30.03.2009 roku Prezesa Zarządu Spółdzielni. Po przejściu na emeryturę był 2 kadencje W-ce Przewodniczącym R.N. Za swoją działalność zawodową otrzymał wiele odznaczeń i medali. 31 lipca 2006 roku został odznaczony odznaką „Zasłużony dla Społem".

Był człowiekiem mądrym, pełnym życzliwości i empatii z wielką kulturą osobistą. Sprawy Spółdzielcze zawsze były mu bardzo bliskie.
Żegnamy go w poczuciu ogromnej straty.