krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kolejna Konferencja „SPOŁEM 2024" już za nami!
aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Rafał Płoski nowym Zastepcą Prezesa Zarządu KZRSS "Społem"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023 Opublikowano: piątek, 05, maj 2023

rafal plosk srednieiZarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" informuje, że w dniu 28 kwietnia 2023 roku Rada Nadzorcza KZRSS „Społem" mianowała na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu Pana Rafała Płoskiego.

Rafał Płoski ma 47 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Prawa i Administracji - kierunek administracja publiczna i prawo. Posiada uprawnienia lustracyjne stosownie do przepisów ustawy Prawo spółdzielcze. W 2018 r. obronił rozprawę doktorską o tematyce spółdzielczej uzyskując tytułu doktora nauk społecznych.
Rafał Płoski od kilkunastu lat jest związany ze spółdzielczością. W latach 2005 – 2017 pracował w Krajowej Radzie Spółdzielczej w Zespole Prawno – Ekonomicznym oraz w Zespole Lustracji i Doradztwa. W Krajowym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Spożywców „Społem" pracuje od 2018 roku. W ramach obowiązków Dyrektora Zespołu Lustracji i Doradztwa przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń, głównie o tematyce lustracyjnej oraz w zakresie prawno – organizacyjnej działalności spółdzielni, ponadto przeprowadził ponad 100 lustracji w organizacjach spółdzielczych różnych branż, w tym w szczególności w spółdzielniach „Społem" realizując tym samym główne cele lustracji w zakresie instruktażu i doradztwa dla spółdzielni.
Od maja 2022r. pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Krajowej Platformie Handlowej Społem Sp. z o.o.