krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Działania „Społem" WSS Śródmieście z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: piątek, 18, lipiec 2014

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w 2014 roku „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie podjęła szereg działań odnoszących się do tego spółdzielczego święta.

Na stronie internetowej „Społem" WSS Śródmieście, na profilu Facebook i ekranach LCD umieszczono okolicznościowe życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości oraz informację o dostępności produktów sektora spółdzielczego w sklepach należących do śródmiejskiej spółdzielni.
W informacji handlowej spółdzielni na miesiąc lipiec br. znalazły się promocje na produkty spółdzielcze: SPH „Krynka" (pierwsza strona), OSM Piątnica i SM „Mlekpol".
Ponadto we wszystkich placówkach handlowych spółdzielni produkty spółdzielcze zostały oznaczone specjalnymi winietkami.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości z grona uczestników Programu Lojalnościowego „Społem znaczy razem" zostali wyłonieni najaktywniejsi klienci oraz członkowie spółdzielni. W podziękowaniu za aktywne korzystanie z Karty Klienta zostali nagrodzeni bonami „Społem znaczy razem".
Przed 1 lipca br. na drzwiach wszystkich placówek handlowych „Społem" WSS Śródmieście umieszczone zostały okolicznościowe naklejki informujące o Jubileuszu 145-lecia Spółdzielni.
Przeprowadzono promocję śródmiejskiej „Społem" WSS podczas „Nocy Kooperatystów", organizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą, w ramach „Nocy Muzeów". Na tę okazję została przygotowana plansza przedstawiająca 145-letnią historię „Społem" WSS Śródmieście. Plansza ta została również wystawiona w siedzibie spółdzielni przy ul. Nowy Świat 53.