krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

W tym roku „Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców obchodzi 95-lecie istnienia

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: poniedziałek, 01, wrzesień 2014

„Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu obchodzi w tym roku jubileusz 95-lecia swojego istnienia na poznańskim rynku. Z tej okazji na łamach czasopisma „VIP", z dnia 1 sierpnia br., ukazał się krótki materiał informacyjny o Spółdzielni Jubilatce, zatytułowany: ‹Tradycja w nowoczesnej formie. „Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców›.

Oto jego treść.
„W tym roku „Społem" PSS w Poznaniu obchodzi 95-lecie istnienia. Najstarsza polska sieć handlowa stawia na stały i systematyczny rozwój, a zacny jubileusz dowodzi, że łączenie tradycji z nowoczesnością jest w handlu możliwe.
Członkowie, pracownicy i działacze „Społem" PSS w Poznaniu od 95 lat swoimi działaniami przyczyniają się do utrzymania stabilizacji i systematycznego rozwoju najstarszej, a przede wszystkim rdzennie polskiej sieci handlowej. Nawiązując do bogatych spółdzielczych tradycji, jednocześnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta i wciąż nowym trendom konsumenckim. Zdobywane latami doświadczenie umożliwia firmie elastyczne reagowanie na dynamiczne zmiany we współczesnym handlu.
W podziękowaniu za zaufanie, jakim klienci codziennie obdarzają „Społem", w sklepach sieci funkcjonuje ogólnopolski program lojalnościowy „Społem znaczy razem". Z kolei profil na portalu społecznościowym Facebook oraz cyklicznie wysyłany newsletter pozwala dotrzeć do coraz szerszej, a także młodszej grupy odbiorców. To również świetny sposób szybkiego informowania o aktualnej ofercie handlowej, w tym o cieszącej się popularnością akcji „Dobry Produkt Dobra Cena". Z myślą o klientach szczególnie dbających o zdrowie i ekologię, Spółdzielnia otworzyła specjalistyczne delikatesy pod szyldem Eko Społem.
Funkcjonowanie Spółdzielni to nie tylko handel. Władze „Społem" PSS w Poznaniu, świadome niebagatelnej roli aktywności samorządowej, społeczno-wychowawczej czy kulturalno-oświatowej, uwzględniają każdą z tych form w swoich codziennych działaniach na rzecz lokalnego środowiska.