krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności. Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
aaa
Konferencja Społem „Rola społeczna Spółdzielczości"
To była druga z cyklu konferencji organizowanych przez KZRSS Społem z okazji 150-lecia spółdzielczości spożywców.
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Andrychowie
W dniu 14.06.2019r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie uroczyście obchodzono 100-lecie...
aaa
Handlowy Hermes dla „Społem"
XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa...
Copyright by KZRSS "Społem"

W tym roku „Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców obchodzi 95-lecie istnienia

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: poniedziałek, 01, wrzesień 2014

„Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu obchodzi w tym roku jubileusz 95-lecia swojego istnienia na poznańskim rynku. Z tej okazji na łamach czasopisma „VIP", z dnia 1 sierpnia br., ukazał się krótki materiał informacyjny o Spółdzielni Jubilatce, zatytułowany: ‹Tradycja w nowoczesnej formie. „Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców›.

Oto jego treść.
„W tym roku „Społem" PSS w Poznaniu obchodzi 95-lecie istnienia. Najstarsza polska sieć handlowa stawia na stały i systematyczny rozwój, a zacny jubileusz dowodzi, że łączenie tradycji z nowoczesnością jest w handlu możliwe.
Członkowie, pracownicy i działacze „Społem" PSS w Poznaniu od 95 lat swoimi działaniami przyczyniają się do utrzymania stabilizacji i systematycznego rozwoju najstarszej, a przede wszystkim rdzennie polskiej sieci handlowej. Nawiązując do bogatych spółdzielczych tradycji, jednocześnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta i wciąż nowym trendom konsumenckim. Zdobywane latami doświadczenie umożliwia firmie elastyczne reagowanie na dynamiczne zmiany we współczesnym handlu.
W podziękowaniu za zaufanie, jakim klienci codziennie obdarzają „Społem", w sklepach sieci funkcjonuje ogólnopolski program lojalnościowy „Społem znaczy razem". Z kolei profil na portalu społecznościowym Facebook oraz cyklicznie wysyłany newsletter pozwala dotrzeć do coraz szerszej, a także młodszej grupy odbiorców. To również świetny sposób szybkiego informowania o aktualnej ofercie handlowej, w tym o cieszącej się popularnością akcji „Dobry Produkt Dobra Cena". Z myślą o klientach szczególnie dbających o zdrowie i ekologię, Spółdzielnia otworzyła specjalistyczne delikatesy pod szyldem Eko Społem.
Funkcjonowanie Spółdzielni to nie tylko handel. Władze „Społem" PSS w Poznaniu, świadome niebagatelnej roli aktywności samorządowej, społeczno-wychowawczej czy kulturalno-oświatowej, uwzględniają każdą z tych form w swoich codziennych działaniach na rzecz lokalnego środowiska.