krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Konferencja dla producentów pieczywa
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Andrychowie w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego „Agro Polska"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: piątek, 19, wrzesień 2014

W dniu 13 września br., na Międzynarodowych Targach pn. „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy" w Rzeszowie, „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Andrychowie została nagrodzona prestiżowym godłem promocyjnym „Agro Polska", za 14 zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego „Agro Polska" produktów piekarskich i ciastkarskich.

W konkursie oceniane były: pochodzenie surowców, technologia, jakość i smak.
Nagrodzone produkty to: chleb fitness 300 g, bułka cynamonowa z kurkumą, bułka kukurydziana ze szpinakiem, chleb wiejski 1,5 kg, chleb dla diabetyków 400 g, ciastka maślane z dynią, ciastka orkiszowe, kołacz weselny, anyżki, podkówka orzechowa, drożdżówki dla diabetyków (słodzone tylko fruktozą) z nadzieniami: serowym, makowym, jabłkowym i morelowym.
Statuetkę i dyplom Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego „Agro Polska", w czasie uroczystej gali, odebrała Barbara Zmiertka – prezes Zarządu „Społem" PSS w Andrychowie.
Warto podkreślić, że podkówka orzechowa zdobyła też pierwsze miejsce w półfinale Małopolskiego Festiwalu Smaku w tym roku, a chleb wiejski został nagrodzony na Święcie Chleba w Krakowie.
Wszystkie nagrodzone produkty są dziełem wykwalifikowanych i posiadających duże doświadczenie piekarzy i ciastkarzy z zakładu przy ul. Batorego w Andrychowie. Można je kupić w każdym społemowskim sklepie w Andrychowie i w Wadowicach, a nawet w niektórych sklepach w Krakowie.