krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Konferencja dla producentów pieczywa
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

W piekarni rybnickiej „Społem” PSS uruchomiono tradycyjny piec ceramiczny

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: wtorek, 30, wrzesień 2014

 W związku z tym Aniela Jarosz z rybnickiej „Społem” PSS powiedziała „Nowinom Rybnickim” z 17 września br.: – Dzięki temu możemy zaoferować wszystkim naszym klientom zdecydowanie lepsze pieczywo. Degustacje odbywały się najpierw w piekarni, potem w naszych sklepach. Klienci też są bardzo zadowoleni. Dziś możemy powiedzieć, że powrót do pieca ceramicznego był trafną decyzją. – Obecnie przymierzamy się do produkcji blatów beżowych, na bazie których w domu można będzie sobie przygotować torciki – dodaje Aniela Jarosz.

Nowością piekarni rybnickiej „Społem” PSS są rurki z kremem francuskim. Jeśli jesteśmy przy słodyczach, to warto wspomnieć o faworkach i napoleonkach. Wyciągamy receptury z lamusa, odkurzamy i wracamy do prawdziwych smakowych pereł informują    w „Społem” PSS w Rybniku. Renesans przeżywają kokoski i drobne ciasteczka.

Świetnie sprzedaje się kopa, na bazie biszkoptu, w formie tortu, podstawą jest śmietana, do tego dodawane są bakalie i owoce. Rybnicka „Społem” PSS piecze także ciasta sezonowe, np. ze śliwkami. Przygotowuje również okolicznościowe produkty na święta, baranki, babeczki, pierniki itp. Piecze pyszne kołacze weselne na maśle, które można zamówić z pakowaniem na miejscu. Ponieważ całkiem niedawno rozpoczął się rok szkolny, trzeba dodać, że „Społem” PSS w Rybniku zaopatruje również szkoły i przedszkola.               W sklepikach szkolnych są nasze mini kołaczyki, mini pączki. Dużą popularnością cieszą się małe pizze z nadzieniem serowym, z pieczarkami. Zapraszamy szkoły do współpracy. Przy okazji chętnie wspomożemy szkoły przy różnych imprezach zapewniają w rybnickiej spółdzielni.

„Społem” PSS w Rybniku oferuje również chleby orkiszowe, chleby do żurków, kluski     (z nadzieniem i bez), pizze, które można podpiec w piekarniku. Rybnicka „Społem” PSS ma już 81-letnią tradycję. I chociaż sama piekarnia w Boguszowicach została uruchomiona w latach 60., to przez cały czas jest otwarta na nowości.