krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Zmiany w społemowskiej restauracji „Royal" w Kielcach

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: wtorek, 18, sierpień 2015

Po kilkuletniej przerwie do restauracji „Royal" w Kielcach przy ul. Sienkiewicza , należącej do kieleckiej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców, powróciły doskonale znane i cenione przez klientów pierogi, sałatki, surówki i inne garmażeryjne wyroby. W lokalu można je kupić też na wynos.

Oferta dla każdego smakosza jest szeroka i obejmuje m.in. pierogi w kilku odsłonach – ze szpinakiem, kapustą i mięsem albo z owocami, naleśniki, krokiety mięsne czy z brokułami, kluski śląskie, tradycyjne kopytka, pyzy, kartacze, gołąbki, wyroby drobiowe, najróżniejsze sałatki i surówki oraz wyroby jarskie, m.in. kotleciki kalafiorowo-brokułowe.
W restauracji „Royal" można też kupić niepowtarzalne pasztety, m.in. pasztet sojowy, sojowo-szpinakowy, sojowo-soczewicowy czy z selera.
Genowefa Popowska – kierowniczka działu organizacji i gastronomii „Społem" PSS w Kielcach, w wywiadzie dla „Echa Dnia" z 29 lipca br. poinformowała o wprowadzonych zmianach w ofercie restauracji: – Wielu klientów dopytywało się o nasze wyroby, dlatego postanowiliśmy znów wprowadzić je do oferty restauracji „Royal". – Kontynuujemy tu nasze dobre tradycje i nawiązujemy do dawnego baru „Smak", bo wszystkie wyroby przygotowujemy na miejscu, według starych, tradycyjnych, sprawdzonych domowych receptur. Wszystko zawsze jest najwyższej jakości – świeże, naturalne, bez żadnych sztucznych barwników czy aromatów.
– Wyroby można kupić w każdej chwili na wynos albo zamówić większą ilość na określony dzień czy godzinę .
– Jesteśmy teraz bardzo zabiegani i zapracowani, i często brakuje nam czasu na gotowanie. I właśnie dlatego proponujemy naszym klientom domowe wyroby, które po powrocie do domu czy w pracy wystarczy tylko podgrzać. To bardzo ważne dla każdej gospodyni, która ceni naturalność i swój czas. A z tych produktów szybko przyrządzi pełnowartościowy obiad dla całej rodziny – podkreśliła Genowefa Popowska.