krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zmiany w społemowskim SDH „Zenit" w Katowicach

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: wtorek, 18, sierpień 2015

Rozpoczął się kolejny etap remontu SDH „Zenit" w Katowicach, należącego do katowickiej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców. Prace remontowe, które potrwają do końca miesiąca, obejmują remont dachu, w ramach którego poszycie dachowe zostanie całkowicie zmienione.

Po zakończeniu remontu dachu będą następowały zmiany w „Zenicie".
SDH „Zenit", który powstał w latach 1958-1962, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Katowic. Współautorem projektu był Mieczysław Król, którego syn Rafał zaprojektował obecną przebudowę „Zenitu".
W wypowiedzi dla gazety „Fakt – Katowice" z 6 sierpnia br. Wacław Słaby – prezes Zarządu „Społem" PSS w Katowicach, poinformował o remontowanym SDH „Zenit": – „Zenit" remontowany jest od kilku lat. Do tej pory udało się zabudować podcienia i powiększyć halę sklepową na parterze oraz zmienić wejście główne. Odnowiono też szklaną elewację. W ub. roku ocieplono budynek i wymieniono stolarkę okienną. – Pozostał dach, który musiał zostać wyremontowany. Liczę, że prace powinny zakończyć się do dwóch tygodni. W czwartym kwartale tego roku ogłosimy przetarg na remont pierwszego i drugiego piętra. Na pierwszym piętrze jest obecnie sklep z chemią i porcelaną. Punkt ten przeniesiony zostanie po remoncie do SDH „Skarbek". Na drugim piętrze jest sklep z tanią odzieżą, tutaj umowa niebawem się kończy i nie zostanie przedłużona. Dwa piętra zajmie klub fitness – powiedział prezes Wacław Słaby.