krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileusz 110-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Kaliszu

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: poniedziałek, 24, lipiec 2017

1 lipca w Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości odbyła się uroczysta gala z okazji 110 rocznicy powstania „Społem" PSS w Kaliszu. Początki spółdzielni sięgają 1907 roku i jest ona jedną z najstarszych firm w całym regionie.
„Lata doświadczeń to duży kapitał, który spółdzielcy starają się wykorzystać do dalszego rozwoju" - twierdzi Piotr Zasuń prezes Zarządu Spółdzielni . Aktualnie Spółdzielnia posiada 507 członków i zatrudnia 425 pracowników. Bazę materialną Spółdzielni stanowią: 21 sklepów w Kaliszu i jeden w Nowych Skalmierzycach, a ponadto piekarnia, ciastkarnia, zakład garmażeryjny i sala bankietowa. W planach jest otwarcie, jeszcze w tym roku, kolejnych dwóch sklepów, a w dalszej perspektywie delikatesów kulinarnych.

Spółdzielnia w Kaliszu należy do wyróżniających się, nie tylko na poziomie regionalnym ale i krajowym. Posiada tytuł „Honorowy Obywatel Miasta Kalisza" a na jubileuszowej gali została uhonorowana odznaką „Zasłużony dla Województwa Wielkopolskiego". Uroczystość była także okazją do wręczenia wyróżnień dla pracowników Spółdzielni, m. in. odznaki „Zasłużony dla Społem", które wręczyli członkowie Zarządu KZRSS „Społem" – prezes Ryszard Jaśkowski i zastępca prezesa Szymon Fabisiak. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele wielu spółdzielni z woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego, a Radę Nadzorczą KZRSS „Społem" reprezentowały panie: Grażyna Raniewicz-Lis – prezes Zarządu „Społem" PSS w Poznaniu i Magdalena Zgondek – prezes Zarządu „Społem" PSS w Głogowie.

  • sisIII2017_kalisz01
  • sisIII2017_kalisz02
  • sisIII2017_kalisz03
  • sisIII2017_kalisz04
  • sisIII2017_kalisz05
  • sisIII2017_kalisz06
  • sisIII2017_kalisz07