krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Piknik spółdzielczy dla pracowników i członków „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: poniedziałek, 24, lipiec 2017

W dniu 08 lipca br. w Białej Podlaskiej na terenie rekreacyjnym Ośrodka Edukacji Ekologicznej Bialskich Wodociągów, położonym wśród zieleni nad rzeką Krzną, zorganizowano piknik spółdzielczy dla pracowników i członków „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców.

Uczestniczyli w nim również zaproszeni goście, przedstawiciele firm współpracujących ze Spółdzielnią, pracownicy Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej oraz sponsorzy. Wśród gości byli m.in. prezes Zarządu KZRSS „Społem" Pan Ryszard Jaśkowski, prezesi Zarządów Spółdzielni „Społem" z Kalisza, Białegostoku, Międzyrzeca Podlaskiego, Zamościa. Obecnych powitał prezes Zarządu Spółdzielni Pan Eugeniusz Mazur. Podziękowanie za zaproszenie przekazali prezes Zarządu Banku Spółdzielczego oraz prezes Zarządu „Społem" PSS w Kaliszu. Prezes Ryszard Jaśkowski podziękował organizatorom za kultywowanie tradycji spółdzielczych, odznaczył także 2 pracowników Spółdzielni odznaką „Zasłużony dla „Społem". W dalszej części do zabawy i tańca zachęcała Kapela Ludowa „Społem" PSS w Białej Podlaskiej oraz zespół muzyczno-wokalny. Potrawy przygotowała restauracja „Stylowa" prowadzona przez Spółdzielnię. Grillowanie prowadziły firmy: Zakłady Mięsne „Sokołów", JBB i M&W. Do degustacji piwa zachęcał „Browar Perła z Lublina". Atrakcją wieczoru był pokaz sztucznych ogni. W pikniku uczestniczyło 300 osób.
Pikniki organizowane przez Spółdzielnię w Białej Podlaskiej od wielu lat integrują pokolenia starszych i młodszych spółdzielców, łączą poprzez wspólną zabawę
i biesiadowanie na świeżym powietrzu.

 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik01
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik02
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik03
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik04
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik05
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik06
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik07
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik08
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik09
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik10
 • sisIII2017_biala_podlaska_piknik11