krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: sobota, 30, wrzesień 2017

W 2017 roku Spółdzielczy Dom Handlowy „Central" obchodzi Jubileusz 45-lecia swojej działalności. Z tej okazji 29 sierpnia br. zorganizowano dla Łodzian przed budynkiem „Centralu" uroczyste obchody w formie pikniku. Uruchomiono miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie", gdzie klienci mogli skorzystać z porad dietetyka, masażysty, okulisty, pielęgniarki, fizjoterapeuty i kosmetologa.

Producenci współpracujący z Domem Handlowym przeprowadzili prezentacje i degustacje swoich produktów. Na scenie przeplatały się m.in. muzyka na żywo, pokazy iluzjonisty, pokazy na szarfie i trapezie, liczne zabawy, konkursy, koło fortuny. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa plastyczna z animatorami dla dzieci oraz animatorzy w stylu lat 70-80-90. Tradycyjnie już punktem kulminacyjnym był wielki tort urodzinowy. Uroczystość spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów.
W ramach obchodów Jubileuszu w dniu 9 września br. odbyło się spotkanie pracowników Domu Handlowego „Central". Uroczystość uświetnił swoją obecnością prezes Zarządu KZRSS „Społem" Pan Ryszard Jaśkowski. W imieniu Krajowej Rady Spółdzielczej oraz Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" przekazał Radzie Nadzorczej i Zarządowi oraz wszystkim Członkom i Pracownikom słowa uznania i gratulacje z okazji 45. rocznicy powstania „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „Central". Podczas spotkania dziesięciu wyróżnionym osobom wręczono odznaki „Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego" przyznane Uchwałą Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej. Wręczono również odznaki „Zasłużony dla Społem" przyznane Uchwałą Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" dwudziestu wyróżnionym. Sympatycznym akcentem były urodziny pracownicy Renaty Klimkiewicz, której data urodzin przypada na dzień otwarcia „Centralu". Okoliczność jubileuszu została uczczona również przez pracownika Pawła Nowosada, który zdobywając szczyt Mount Blanc umieścił upamiętniającą tabliczkę „Centralu". Obecnie „Central" to jedyny polski dom handlowy w województwie łódzkim. Spółdzielnia zatrudnia 123 pracowników. Wielu z nich pracuje od lat i stanowi dobrze wykwalifikowany oraz zgrany zespół. Wśród nich 5 osób świętuje 45-lecie swojej pracy w Centralu. Zawsze w działalności Spółdzielni głównym celem była i jest zasada zaspokajania potrzeb oraz interesów klienta, pojęta jako podstawowy kierunek działania.

  • sisIII2017_lodz01
  • sisIII2017_lodz02
  • sisIII2017_lodz03
  • sisIII2017_lodz04
  • sisIII2017_lodz05
  • sisIII2017_lodz06
  • sisIII2017_lodz07
  • sisIII2017_lodz08