krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS Społem Biała Podlaska otworzyła nowy sklep

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2019 Opublikowano: wtorek, 06, sierpień 2019

W czwartek 1 sierpnia otwarty został trzynasty sklep spożywczy spółdzielni PSS Społem przy ul. Witolda Pileckiego (na osiedlu mieszkaniowym Podmiejska). Przy trzy dni klienci mogli korzystać z promocji na niektóre produkty, zdobywać okolicznościowe upominki i częstować się wyrobami z grilla. W sobotę na ich cześć koncertowała kapela ludowa Społem.

"Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego sklepu spożywczego na osiedlu, które nie ma jeszcze rozwiniętej sieci handlowej. Może nie największego powierzchniowo, ale nowocześnie zaprojektowanego i urządzonego. Do jego powstania walnie przyczynili się mieszkańcy osiedla Podmiejska, proponując zarządowi spółdzielni otwarcie tutaj placówki handlowej. Wszak to nowe osiedle zamieszkuje prawie 10 tysięcy Nowy może nie jest największym powierzchniowo sklepem bialskiego osób. Poprosiliśmy specjalistyczną firmę Honka z Podkarpacia o sporządzenie prognoz prawdopodobieństwa powodzenia sklepu w tej części miasta. Wypadły one pozytywnie, co było dodatkowym atutem przy podejmowaniu decyzji. Wybór nazwy sklepu zawdzięczamy czytelnikom tygodnika „Podlasiak", w którym ogłoszony został konkurs na nazwę sklepu" - mówi Eugeniusz Mazur, prezes zarządu PSS Społem.
Rozmowy o ulokowaniu sklepu w bloku wzniesionym przez bialską spółkę Budimex prowadzone były latem ubiegłego roku, a w styczniu tego roku podpisana została umowa o zakupie za 1 mln zl lokalu o powierzchni użytkowej 255 mkw. Nowy sklep oferuje klientom szeroki asortyment wyrobów spożywczych (od owoców i warzyw po przetwory mięsne), powiększony o cieple zupy i smaczne dania obiadowe.

W innych regionach kraju, m.in. w Białymstoku, taka oferta należy do handlowego standardu, a w Białej Podlaskiej oferowana była przez sklep firmowy PSS przy ul. Brzeskiej. Jak zapewnia prezes Mazur, część znajdujących się na pólkach produktów pochodzić będzie z własnych zakładów spółdzielni Społem. Są to: pieczywo i ciasta, przetwory rybne, szeroki asortyment garmażeryjny, kanapki i dania gorące. Sklep czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6-20, a w soboty od godz. 7 do 19.

Do powstania nowej placówki handlowej przyczyniło się dziesięć firm: projektowych, budowlanych, instalatorskich, montażowych, reklamowych i zaopatrzeniowych. Na otwarcie sklepu zaproszono reprezentantów wszystkich wykonawców, dostawców produktów spożywczych, członków Rady Nadzorczej Społem, kierowników działów spółdzielni i kierowników pozostałych 12 sklepów.

Prezes Eugeniusz Mazur jest przekonany, że przed nową załogą rysuje się perspektywa udanych utargów. O miłą obsługę klientów zadba na początek 12-osobo-wa załoga. Kierownikiem sklepu została Ewa Tymoszuk, a jej zastępczynią Joanna Skinina. Obie panie wspomagać będą ekspedientki: Agnieszka Janowska, Beata Szendel, Dorota Gaponowicz, Małgorzata Chałabuda, Martyna Kalinowska, Teresa Kolasa, Natalia Kazubaj, Anna Olichwiruk, Agnieszka Podolec, Luiza Pietruczuk i Patrycja Wasiluk.

Tygodnik „Podlasiak" Autor : lstvan Grabowski