krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Lódzki "Central" ponownie otwarty

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2019 Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019

„Społem" Spółdzielczy Dom Handlowy „Central" w Łodzi, po półtoramiesięcznej modernizacji, oddał do dyspozycji klientów nowo zaaranżowany parter domu handlowego. Dla klientów przygotowano liczne promocje, degustacje wędlin, nabiału, soków, napojów oraz słodyczy. Pierwsi klienci otrzymali przy zakupach upominki. Wszyscy witani byli przez animatorów oraz konferansjera.

Obecnie parter Centralu to najlepsze w centrum miasta delikatesy - Delikatesy Central (zajmują 80% powierzchni parteru), Drogeria Blue oraz Salonik Prasowy.
W Domu Handlowym Central tak poważnej, wykonanej z tak szerokim rozmachem modernizacji nie było od 47 lat czyli od początku istnienia firmy. W ramach remontu przesunięto główne wejście do Centralu, tak by klienci, zwłaszcza korzystający z komunikacji miejskiej, mogli łatwiej i wygodniej dotrzeć do sklepu. W obiekcie zainstalowano nowoczesny system wentylacyjny, który nawet w najbardziej upalne dni zagwarantuje przyjemną temperaturę.
Aby zapewnić płynność obsługi, zmniejszyć kolejki oraz skrócić czas dokonywania zakupów w Delikatesach-Central rozmieszczono pięć nowoczesnych i super szybkich kas. Do ekspozycji produktów nabiałowych i produktów warzywnych wymagających przechowywania w warunkach chłodniczych przygotowano 27m zamykanych energooszczędnych szaf chłodniczych. Powstały stanowiska serwisowe: wędliny, mięso, sery oraz dania gotowe, gdzie ekspozycja oparta jest o nowoczesne lady chłodnicze.
Celem remontu było rozszerzenie oferty artykułów spożywczych głównie w grupie artykułów świeżych. Oferta Delikatesów-Central to oferta produktów wykwintnych, niecodziennych i wyszukanych, zawsze świeżych, zawsze najwyższej jakości, produktów znanych światowych marek oraz sprawdzonych i cenionych przez klientów produktów o charakterze lokalnym.
Cały asortyment rozmieszczono na jednej powierzchni, na której wydzielone zostały wspomniane wcześniej stoiska serwisowe: mięso i wędliny, sery żółte i twarogi, dania gotowe a ponadto wyodrębniono działy tematyczne jak: warzywa i owoce, pieczywo, nabiał, alkohole, wina, napoje, mrożonki, konserwy i przetwory mięsne, rybne, warzywne.
Drogeria Blu to miejsce w naszym sklepie, gdzie klienci dobiorą do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań perfumy, dezodoranty, kosmetyki do makijażu, kremy do pielęgnacji twarzy oraz ciała, kosmetyki do pielęgnacji włosów, produkty do kąpieli oraz produkty do pielęgnacji paznokci. Drogeria Blu w Centralu to miejsce, gdzie klienci znajdą kosmetyki, których nie znajdą w innych sklepach o podobnym asortymencie.
Dążenie do zwiększenia powierzchni sprzedażowej artykułów branży spożywczej wymusiło konieczność przeniesienia stoiska jubilerskiego na pierwsze piętro do Salonu Eleganza, w którym dwa lata temu przeprowadzono modernizację.
Obecnie Central to przestronny i nowoczesny sklep, takiego sklepu potrzebują klienci - miejsca gdzie mogą zrobić zakupy w centrum miasta.

  • sisIII2019_lodz02
  • sisIII2019_lodz03
  • sisIII2019_lodz04
  • sisIII2019_lodz05