krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie po remoncie sklepu samoobsługowego w „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2020 Opublikowano: środa, 26, sierpień 2020

W dniu 21 lipca 2020r. po przeprowadzonym remoncie otwarty został sklep spożywczy należący do sieci sklepów „Społem" - „Lux" przy ul. Terebelskiej znajdujący się na jednym z największych osiedli mieszkaniowych w Białej Podlaskiej.
Celem remontu była poprawa estetyki placówki oraz komfortu przy dokonywaniu zakupów przez klientów. Przez pomalowanie sali sprzedażowej, wymianę płyt sufitowych i wymianę oświetlenia na ledowe wnętrze sklepu nabrało przejrzystości, jest jasne i przyjemne. Naprawione komory chłodnicze i mroźnicze zapewnią lepsze przechowywanie świeżego towaru, między innymi mięsa, którego sprzedaż w tym sklepie jest duża pomimo szeroko działającej w pobliżu konkurencji. Wykonano też wiele innych drobnych robót na sali sprzedażowej i zapleczu mających na celu poprawę funkcjonowania placówki i pracy załogi. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 20:00, a w soboty od 7:00 do 19:00, pracuje w nim 12 osób.