krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Marka „Społem" w rankingu Forbes!
Marka "Społem" została wyceniona w tegorocznym rankingu magazynu "Forbes" na 499 mln zł, wyprzedzając min. marki takich sieci jak Stokrotka, czy Delikatesy...
aaa
Na miejscu spalonego powstanie nowy pawilon
Ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS Społem przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie, już w listopadzie w tym miejscu pojawiły...
aaa
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców Laureatem Konkursu Kod Innowacji w roku 2022
W tym roku organizatorzy nagrodzili firmy, które przeprowadziły efektywne wdrożenia standardów GS1 i wyeliminowały w organizacji dokumenty papierowe.
aaa
Mamy jeszcze wolne miejsca na 3-dniowym szkoleniu na temat: BILANS 2022
Serdecznie zapraszamy!
aaa
„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców obchodziła w niedzielę 18 września swoje 125-lecie na konecczyźnie.
Z okazji tego pięknego jubileuszu pracownicy i zarządcy spotkali się, by wspólnie świętować. Na imprezie pojawili się przedstawiciele władz gminy i powiatu.
aaa
Firma Społem zdobyła nagrodę w kategorii Localness 2022!
To szczególne wyróżnienie na rynku retail/FMCG, które zostaje przyznane sieciom detalicznym przez ich konsumentów.
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS Lidzbark Warmiński rozszerza działalność

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2022 Opublikowano: wtorek, 12, lipiec 2022

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim istnieje od 1945 roku i prowadzi działalność handlową oraz piekarnię w Lidzbarku Warmińskim. Z powodu zmniejszającej się liczby mieszkańców i rozwoju konkurencji możliwość otwarcia kolejnego sklepu powodowała by stworzenie wewnętrznej konkurencji dla już istniejących placówek w mieście.

W 2019 roku Spółdzielnia podjęła kroki mające na celu wyjście poza funkcjonujący od wielu dziesięcioleci model biznesowy i otworzyła placówkę poza miastem.
Zakup lokalu od Gminnej Spółdzielni w miejscowości Kiwity, modernizacja placówki oraz dobrze dobrany asortyment spowodował pozytywny odbiór ze strony klientów, a Spółdzielni dał „wiatru w żagle" aby poszukiwać kolejnych placówek w lokalizacjach poza obszarem Lidzbarka Warmińskiego. Podążając wybraną strategią w lutym 2022 PSS postanowił odbudowywać Spółdzielczość w Bartoszycach. Dawna placówka niegdyś funkcjonującej w Bartoszyckiej Spółdzielni Spożywców, która po jej likwidacji trafiła w prywatne ręce stała się własnością Lidzbarskiej Spółdzielni. Sklep przeszedł kompleksową modernizację i 22 lutego 2022 został uruchomiony pod szyldem GAMA z zaznaczeniem logo „Społem". Powierzchnia sklepu wynosi ok. 190 m2, posiada dodatkowe zaplecze oraz parking z terenem zielonym. Sklep jest w pełni monitorowany i zatrudnia łącznie 10 osób. Nowoczesny styl oraz dobór asortymentu otrzymał pozytywny odbiór ze strony klientów. Zmiana wizerunku sklepu jest bardzo istotna z punktu postrzegania go przez klientów. Połączenie Spółdzielczej tradycji z nowoczesnością pozwala aby pobudzić wśród lokalnej społeczności chęć wsparcia Polskiego Handlu.