krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
aaa
Spotkanie Noworoczne w „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
100. rocznica objęcia najwyższego urzędu w państwie przez Stanisława Wojciechowskiego
aaa
PSS w Ozorkowie otwiera nowy sklep
Nowe delikatesy działają od 7 grudnia 2022 r. przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie
Copyright by KZRSS "Społem"

Karol Sienkiewicz Prezes Zarządu PSS „Społem" Kwidzyn otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: czwartek, 19, styczeń 2023

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W województwie pomorskim akcję prowadzą Dziennik Bałtycki i serwis www.dziennikbaltycki.pl, Głos Pomorza i serwis www.gp24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pierwszych tygodniach nowego roku Czytelnicy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.
Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Karol Sienkiewicz otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes. Funkcję Prezesa Zarządu PSS „Społem" w Kwidzyniu objął w styczniu 2019 roku, z wykształcenia jest magistrem finansów i rachunkowości oraz doradztwa podatkowego, pełni również funkcję nauczyciela akademickiego w Powiślańskiej Szkole Wyższej oraz lustratora w KRS. Jako Prezes Spółdzielni wyremontował i przeprowadził pełną modernizację 4 z 6 sklepów. W roku 2023 planuje kolejną modernizację sklepu, już w połowie lutego, co sprawi, że cała sieć będzie w pełni nowoczesna, przyjazna klientowi i dostosowana do wymogów XXI wieku. Prezes Karol Sienkiewicz aktywnie wspiera kwidzyński sport, Spółdzielnia sponsoruje praktycznie 80% sportowych drużyn seniorskich w Kwidzynie. Działalność nie skupia się tylko na propagowaniu sportu, organizowane wydarzenia kulturalne w mieście tj. koncerty, zloty samochodowe, biesiady również mogą liczyć na pomoc kwidzyńskiej Spółdzielni.
Gratulujemy Karolowi Sienkiewiczowi nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes, zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie i trzymamy kciuki za ogólnopolski finał.