krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Noworoczne spotkanie z przedstawicielami dostawców towarów i surowców do „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: wtorek, 31, styczeń 2023

Wzorem roku ubiegłego, tak i w tym roku w restauracji „Stylowa", 20 stycznia 2023 roku odbyło się noworoczne spotkanie Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej z przedstawicielami dostawców towarów i surowców. Spotkanie było także formą podsumowania współpracy w 2022 roku.

Zaproszonych zostało 40-stu przedstawicieli firm, z którymi spółdzielnia handlowała w minionym 2022 roku i z którymi miała największe obroty, bo prawie 70% wszystkich zakupów. W 2022 roku liczba wszystkich dostawców była o wiele większa, było ich aż 396, którzy dostarczali towar do sklepów spożywczych, Spółdzielczego Domu Handlowego „Sawko", Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego, restauracji „Stylowa". Z wieloma z nich Spółdzielnia współpracuje od wielu lat.
Prezes Zarządu, Eugeniusz Mazur podkreślił, że bardzo ceni dobre wzajemne relacje, „bowiem jest w tym coś więcej jak reguły i zasady kapitalizmu".
W imieniu Zarządu Spółdzielni podziękował za współpracę, za aktywny udział w sprzedaży detalicznej, za pomoc udzielaną w podejmowanych i realizowanych przez Spółdzielnię przedsięwzięciach. Swoje wystąpienie zakończył złożeniem życzeń na rozpoczynający się Nowy 2023 rok.
Na spotkaniu obecny był Przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, z-ca Prezesa Zarządu Lechosław Wietraszuk, Dyrektor ds handlu, produkcji i gastronomii Artur Gwarecki oraz kierownicy działalności.
Spotkanie ubarwił występ naszej kapeli „Społem" pod kierunkiem Pana Andrzeja Charytoniuka, po występie był wspólny obiad i poczęstunek.

  • sisI2023_biala_podlaska03
  • sisI2023_biala_podlaska04