krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie nowego sklepu PSS Szczecin!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: piątek, 31, marzec 2023

W dniu 23.03.2023 r., po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a. Tak naprawdę sklep Orion mieści się w tym samym miejscu od 1973 r.,a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.

W imieniu Rady Nadzorczej i Zarządu przybyłych na otwarcie powitał Prezes Zarządu pan Paweł Siemiński. Uroczyste otwarcie sklepu zaszczycił Prezydent Miasta Szczecina pan Piotr Krzystek oraz Sekretarz Miasta pan Ryszard Słoka. Powitaliśmy również radnego miasta Szczecina z Koalicji Samorządowej pana Mariusza Bagińskiego. Przybył również Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego Calbud pan Edward Osina. To dzięki Calbudowi możemy cieszyć się tak pięknym i funkcjonalnym obiektem.

Szczególnie ciepło Prezes Zarządu powitał długoletnich prezesów:
pana Henryka Defee długoletniego Prezesa WSS Społem oraz długoletnich prezesów naszej Spółdzielni, którzy poświęcili jej dużą część swojego życia i mają niezaprzeczalny wkład w jej rozwój: pana Bogdana Nowaczyka, pana Zbigniewa Rewkowskiego oraz pana Jerzego Malesę. Na otwarcie przybyli również nasi partnerzy handlowi, między innymi właściciele: Piekarni i Cukierni Asprod i hurtowni Stanro.

Prezes Zarządu podziękował wszystkim pracownikom, którzy włożyli wiele wysiłku i zaangażowania, aby przygotować sklep dla klientów i abyśmy właśnie dziś mogli go uroczyście otworzyć. Kierować Orionem będzie pan Przemysław Skiba, przed którym przyjemność, ale też i odpowiedzialność zarządzania takim obiektem.

Obecnie powierzchnia sali sprzedażowej to 441 m² - przed remontem 353 m².

W sklepie na klientów czekają: bogaty wybór mięsa i wędlin, szeroka oferta warzyw i owoców. Wypiek pieczywa z ciasta nie mrożonego oraz, po raz pierwszy w naszej sieci, piec konwekcyjny do pieczenia mięs i dań gotowych. Nowoczesny regał nabiałowy i garmażeryjny z szerokim wyborem dań oraz świeże ryby na lodzie. Zakupy uprzyjemnia muzyka wraz ze spotami reklamowymi oraz zmieniająca się oferta promocyjna na monitorach. Również, po raz pierwszy w naszej sieci, klient może kupić w sklepie kawę i hot doga na wynos. Dla wygody kupujących są również 2 kasy samoobsługowe. W Orionie można kupić także artykuły przemysłowe i podstawowe agd.

Nowoczesny Orion to wysoki komfort zakupów dla klientów oraz pracy załogi. Sklep czynny 24 h.

  • sisI2023_szczecin01
  • sisI2023_szczecin02
  • sisI2023_szczecin03
  • sisI2023_szczecin04
  • sisI2023_szczecin05
  • sisI2023_szczecin06
  • sisI2023_szczecin07
  • sisI2023_szczecin08