krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Dzień Seniora w „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: czwartek, 05, listopad 2015

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim, wzorem lat ubiegłych, zorganizowała dla emerytów spółdzielni Dzień Seniora. Uroczystość odbyła się 26 października br. w sali restauracyjnej „Podlasianki". Uczestniczyło 85 seniorów, Zarząd Spółdzielni i zaproszeni goście. Poczęstunek został przygotowany przez własny Kompleks Gastronomiczny słynący z najwyższej jakości wyrobów garmażeryjnych. Ciasto zapewnił, należący do „Społem", Zakład Piekarsko-Ciastkarski.

Prezes Zarządu „Społem" PSS Antonina Turkowicz ciepło przywitała uczestników spotkania, przypomniała bogatą historię spółdzielni od 1907 roku, podziękowała za pracę wielu pokoleń spółdzielców i zapoznała zebranych z działaniami w najbliższej przyszłości.
Dzień Seniora jest swoistym podziękowaniem wszystkim tym, którzy bielską spółdzielnię rozwijali i pomnażali jej majątek. Często bowiem było tak, że pracownicy całe swoje życie zawodowe związali ze spółdzielnią. Zaczynali pracę jako pracownicy młodociani uczący się zawodu, a odchodząc na emeryturę byli mistrzami godnymi naśladowania przez nowych pracowników. Każdy z nich jest częścią bogatej spółdzielczej historii.