krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Przedstawiciele „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim odwiedzili groby działaczy i pracowników spółdzielni, którzy już odeszli

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: niedziela, 22, listopad 2015

W dniu 1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych, a w dniu 2 listopada – Dzień Zaduszny. W tę chrześcijańską tradycję wpisane jest odwiedzanie w tych dniach grobów najbliższych zmarłych, zanoszenie kwiatów i zapalanie zniczy pamięci. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim, w tym szczególnym czasie, nie zapomina o swoich działaczach i pracownikach, którzy już odeszli do wieczności.

Pamiętając o ich wkładzie w rozwój bielskiej „Społem" PSS, przedstawiciele spółdzielni w dniach 28 i 30 października odwiedzili 162 groby zmarłych działaczy i pracowników, składając na ich grobach symboliczne chryzantemy i zapalając znicze pamięci.
– Każdy z nich jest jak cegła, z której zbudowana jest historia Spółdzielni. Na tych podwalinach my budujemy kolejne piętra – oświadczyli przedstawiciele bielskiej „Społem" PSS.