krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: środa, 25, listopad 2015

W dniu 9 listopada br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej zorganizowała w swojej restauracji „Stylowa" spotkanie patriotyczne, w którym uczestniczyli członkowie Klubu Spółdzielców, Chór „Społem" oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, prezes Zarządu Eugeniusz Mazur i zastępca prezesa Lechosław Wietraszuk.

W pierwszej części spotkania prezes Eugeniusz Mazur poinformował uczestników spotkania o sytuacji gospodarczej i finansowej spółdzielni.
W dalszej części spotkania odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru „Społem". Pieśni te poruszyły serca słuchaczy, wprowadziły w atmosferę zadumy i wzruszenia. Po zakończeniu koncertu pieśni patriotycznych serdeczne podziękowania Chórowi „Społem" złożyli prezes Eugeniusz Mazur i przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk.
Prezes Eugeniusz Mazur, przekazując ciepłe słowa podziękowania Chórowi „Społem" za koncert, podkreślił, że „Skarb" jakim jest ten Chór należy pielęgnować, podtrzymywać i szczycić się nim. Zaś przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk, przekazując szczególne podziękowania Chórowi, życzyła mu dalszych osiągnięć artystycznych.
Przewodnicząca Klubu spółdzielców poinformowała także, że zgodnie z wieloletnią tradycją w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, w dniu 30 października br. przedstawiciele Klubu Spółdzielców z udziałem członka Rady Nadzorczej Izabeli Semeniuk, prezesa Zarządu Eugeniusza Mazura i pracowników Sekcji Organizacji, Samorządu i Kadr zapalili znicze na grobach działaczy i pracowników spółdzielni na cmentarzu w mieście.