krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Prezentacja „Społem" PSS w Olkuszu na łamach „Dziennika Gazety Prawnej"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: czwartek, 31, grudzień 2015

Pod koniec  grudnia 2015 r. w „Dzienniku Gazecie Prawnej" znalazła się prezentacja „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Olkuszu, która w kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Spółdzielni Spożywców, tym razem za rok 2015, znalazła się na dziesiątej pozycji. Prezentacje zatytułowano: „Razem dla Klientów".

„Społem PSS w Olkuszu to spółdzielnia bardzo mocno stawiająca na jakość produktów i obsługi oraz stale angażująca się w życie lokalnej społeczności.
Grażyna Kulig – prezes Zarządu „Społem" PSS w Olkuszu, w prezentacji spółdzielni informuje: „Jesteśmy najstarszą firmą handlowo-produkcyjną w powiecie olkuskim, założoną w 1889 roku. Prowadzimy działalność w 8 sklepach i 2 zakładach produkcji piekarskiej. Wszystkie sklepy są skomputeryzowane i odnowione. Wyróżniają się bogatą ofertą towarową dostosowaną do potrzeb klientów, doskonalą jakością produktów, ciekawym wystrojem, miłą i rzetelną obsługą. Nasz atut to unikatowe pieczywo, produkowane na naturalnym kwasie żytnim. Chleb i wyroby ciastkarskie były kilkakrotnie wyróżnione nagrodami za najwyższą jakość, m.in. w 2014 roku uzyskując miano ‹Top Produkt› w Ogólnopolskim Konkursie
‹Doceń Polskie›. W tym samym roku Spółdzielnia została uhonorowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz nagrodą ‹Cordis Nobilis› w kategorii ‹Filantrop› za działalność charytatywną dla społeczności olkuskiej".