krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Sklep „Jedynka" już otwarty!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: piątek, 29, październik 2021

Miesiąc trwał remont generalny sklepu Jedynka, który po 17 latach uzyskał nowy blask. Placówka jest zlokalizowana przy ulicy Kasprowicza18, powierzchnia sklepu to 600m2. Uroczyste otwarcie odbyło się 18 września 2021 r.

Sklep przeszedł gruntowną modernizacje, wymienione zostały wszystkie chłodnie, lady i lodówki. Zyskał duże i przestronne stoiska owocowo-warzywne i monopolowe. Nowe branżowe oświetlenie. W najbliższym czasie planowana jest instalacja kas samoobsługowych. Dawne masywne i ciemne drewniane regały i stoiska zostały wymienione na nowe, wygodne, przejrzyste i estetyczne regały metalowe z jasnym drewnianym wykończeniem. Nowe przestronne wnętrze i przyjazna atmosfera zachęca do zakupów. Pozostaje zaprosić klientów do odwiedzania wyremontowanej „Jedynki". PSS „Społem" Kwidzyn zaprasza na zakupy.