krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS Garwolin składa życzenia 200 lat z okazji 100-lecia urodzin Pani Marianny Płatek

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: środa, 24, listopad 2021

W dniu 18 listopada 2021r delegacja „Społem" PSS w Garwolinie wraz z Prezesem Zarządu Hieronimem Kobusem złożyła wizytę długoletniej emerytowanej pracownicy Pani Mariannie Płatek, która świętowała swój wyjątkowy jubileusz 100-lecia urodzin. Jubilatka przepracowała w „Społem" PSS w Garwolinie 43 lata jako sprzedawca, za co została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

W pracy była wzorem dla młodych pracowników, zawsze pogodna, uśmiechnięta, bezkonfliktowa i skora do pomocy. W życiu prywatnym Pani Marianna w małżeństwie przeżyła 63 lata, wychowała czworo dzieci, doczekała się 8 wnuków oraz 14 prawnuków. Ten wyjątkowy jubileusz był okazją do gratulacji, podziękowań i życzeń na dalsze lata. Pani Marianna cieszy się doskonałą pamięcią, podczas spotkania wspominała ciągle lata pracy w „Społem" PSS w Garwolinie, bo jak mówi, to było jej drugie życie, kochała to co robiła. Zebrani serdecznie gratulowali tak pięknego Jubileuszu, dziękowali za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat życia a ciesząc się wspólnie tak wyjątkowymi urodzinami życzyli zdrowia i pogody ducha na dalsze lata spędzone wśród Rodziny i Bliskich. Zwieńczeniem spotkania były wspólne zdjęcia i tradycyjna lampka szampana .

  • sisIV2021_garwolin01
  • sisIV2021_garwolin02
  • sisIV2021_garwolin03