krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowe Delikatesy "Feniks" we Wrocławiu

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: piątek, 26, listopad 2021

W dniu 02 listopada br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Feniks" we Wrocławiu uruchomiła swój nowy sklep pod nazwą – Delikatesy „Feniks" we Wrocławiu, przy ul. Prądzyńskiego. Jest to pierwszy sklep stacjonarny naszej Spółdzielni w innym formacie. Dotychczas Spółdzielnia prowadziła sprzedaż w Domu Handlowym „Feniks", będącym jednym z najstarszych placówek handlowych tego rodzaju we Wrocławiu.

Dodatkowo Spółdzielnia prowadzi ogólnopolską sprzedaż internetową za pośrednictwem platformy espolem.pl Analizując atrakcyjność różnych lokalizacji na terenie Wrocławia Zarząd Spółdzielni zdecydował o wyborze lokalu przy ul. Prądzyńskiego, między innymi z uwagi na brak w bliskim otoczeniu konkurencyjnym sklepu oferującego szeroki wybór produktów, zwłaszcza z kategorii produktów świeżych tj. wyroby garmażeryjne, mięso, wędliny, sery ryby oraz warzywa i owoce. Dodatkowym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo nowopowstającego osiedla mieszkalnego. Spółdzielnia we własnym zakresie zaadaptowała lokal do potrzeb Delikatesów. Nowy sklep ma powierzchnię sprzedaży 121 m ². Zadbano o to, aby w przestrzeni Delikatesów znalazły się wszystkie grupy asortymentu artykułów spożywczych, a także kosmetyki i chemia gospodarcza, karmy dla psa
i kota, prasa, Totalizator Sportowy i bilety Urban Card. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżego pieczywa z lokalnych piekarni, wyrobów garmażeryjnych, wędlin ,serów, warzyw i owoców a także produktów ekologicznych i wegańskich. Informacje o otwarciu nowego punktu pojawiły się na stronie mediów społecznościowych Domu Handlowego „Feniks", a także za pośrednictwem gazetek promocyjnych dystrybuowanych do skrzynek pocztowych w okolicy Delikatesów.
Otwarcie Delikatesów „Feniks" we Wrocławiu odbyło się w południe. Przyciągnęło ono wielu mieszkańców Przedmieścia Oławskiego. W otwarciu uczestniczył Przewodniczący Rady Nadzorczej -Wiesław Dziuda, Prezes Zarządu – Jerzy Kraśniewski, Pełnomocnicy Zarządu oraz zaproszeni goście. W związku z otwarciem „Delikatesów" przygotowano wiele promocji. Klienci mogli również skorzystać z kuponu 10 zł przy zakupach na min. 100 zł. Proponowano również klientom udział w programie „Społem znaczy razem", z którego chętnie skorzystali i są aktywnymi uczestnikami tego programu lojalnościowego.
Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

  • sisIV2021_wroclaw01
  • sisIV2021_wroclaw02
  • sisIV2021_wroclaw03