krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

"Społem" PSS w Końskich otwarła swój sklep w Bedlnie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2013 Opublikowano: czwartek, 31, październik 2013

W dniu 27 października br. w Bedlnie, w gminie Końskie, "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Końskich otwarła 15. sklep swojej sieci handlowej. W dniu otwarcia sklepu zainteresowanie zakupami było tak wielkie, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej !

Budynek, w którym wcześniej mieścił się sklep Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" został całkowicie zmodernizowany i zaadaptowany do nowych potrzeb według najnowszych standardów. Wprowadzono klimatyzację i pełny monitoring. Dzięki temu klienci mogą dokonywać zakupów komfortowo i bezpiecznie.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się w niedzielę po Mszy świętej w miejscowym kościele. Po poświęceniu placówki i przecięciu wstęgi przez księdza proboszcza Tadeusza Smardzewskiego, Annę Prządo – przewodniczącą Rady Nadzorczej oraz Stanisława Harazińskiego – prezesa Zarządu "Społem" PSS w Końskich, zaproszeni goście i klienci weszli do sklepu. Zainteresowanie sklepem oraz kompleksową ofertą było tak ogromne, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej. "Społem" PSS w Końskich, w kolejnym już sklepie, oferuje swoim klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych, w tym mięs, drobiu i warzyw oraz produktów przemysłowych.

W tym dniu, oprócz licznych promocji, konecka "Społem" PSS przygotowała dla swoich klientów niespodziankę, czyli atrakcyjne nagrody za dokonane zakupy. Pieczę nad konkursem, promocjami i otwarciem placówki sprawowali pracownicy Działu Handlu: Łukasz Grzegorczyk, Karol Miśta oraz Jerzy Cholewiński – dyrektor handlowy. Na czele załogi placówki stanęła kierowniczka Anna Szczcrbiak.

W wywiadzie dla "Tygodnika Koneckiego" dyrektor Jerzy Cholewiński powiedział m.in.: – Dążymy do zapewnienia kompleksowej oferty i najwyższej jakości obsługi w każdym modelu handlu detalicznego i hurtowego, zarówno w placówkach o większej powierzchni jak i w tych niewielkich. Pragniemy dotrzeć do coraz większego grona mieszkańców naszego miasta i gminy, stąd ekspansja na tereny wiejskie. Otwierając sklepy w pobliskich miejscowościach chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy produktów bez konieczności dojazdu do miasta.