Copyright by KZRSS "Społem"

Szkolenia on-line

Zmiany w przepisach prawa 2022 r.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza do uczestnictwa w cyklu szkoleń online, których tematem będą zmiany w przepisach i bieżące problemy zgłoszone przez spółdzielnie.
Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2022 r. o godz. 9.00.

Celem naszego spotkania online w listopadzie jest min. omówienie konsekwencji wypłaty nadwyżki na zwiększenie funduszu udziałowego tj. zwiększenie udziałów członków spółdzielni w aspekcie opodatkowania podatkiem dochodowym. Przedstawimy możliwości zakładania funduszy celowych jak również bardzo kontrowersyjny temat opodatkowania reklamy alkoholi. Opowiemy co z opłatą opakowaniową czyli nowym podatkiem środowiskowym. Również zgodnie z oczekiwaniami opowiemy jak rozliczyć opłatę sponsoringową płaconą do Krajowego Związku. Przedstawimy możliwości optymalizacji podatkowej w aspekcie amortyzacji podatkowej. Przedstawimy chronologicznie prace, które należy podjąć aby zamknąć rok 2022 r. i na co szczególnie zwrócić uwagę. Tradycyjnie będziemy oprócz innych tematów również kontynuować naszą akademię podatku VAT.

PROGRAM SZKOLENIA:
1. Podwyższenie funduszu udziałowego w spółdzielni – konsekwencje dla członków spółdzielni.
2. Rozliczenie i prezentacja funduszu celowego.
3. Podatek od reklamy alkoholu.
4. Ulga na sponsoring w kontekście opłat do KZRSS „Społem".
5. Podatek minimalny.
6. Przychody i koszty z tytułu towaru otrzymanego nieodpłatnie.
7. Zastosowanie indywidualnej stawki amortyzacyjnej.
8. Obniżone stawki VAT na żywność, nawozy i paliwa do 31 grudnia 2022 r.
9. Prace poprzedzające sporządzenie sprawozdania finansowego.
10. Opłata opakowaniowa - nowy podatek środowiskowy.
11. Akademia podatku VAT cz. 2.

Raz w miesiącu w trakcie szkolenia Pan Jarosław Stankiewicz podsumuje wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowie na pytania uczestników szkolenia przesłane wcześniej i podczas trwania szkolenia.
Czas trwania spotkania: 3-5 godzin, zależnie od ilości tematów.
Zgłoszeni uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają zaproszenia, za pomocą których będą mogli zalogować się na platformie.


Cena uczestnictwa w jednym spotkaniu wynosi 190 zł netto plus podatek VAT.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do przesyłania pytań i propozycji tematów, które powinniśmy uwzględnić w programie szkoleń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Social Media w praktyce. Czyli jak aktywnie wykorzystywać media społecznościowe (IV kwartał 2022 r.)
1-dniowe szkolenie mające na celu przygotowanie uczestników pod względem merytorycznym i praktycznym do prowadzenia samodzielnych działań promocyjnych w obrębie social media, zapoznanie ich z narzędziami i metodami pracy, cena 490 zł netto plus VAT.

Innowacje w gastronomii (II kwartał 2022 r.)
1-dniowe szkolenie przeznaczone dla kadry kierowniczej i pracowników gastronomii, cena 390 zł netto plus VAT.

Bezpieczne funkcjonowanie gastronomii (II kwartał 2022 r.)
2-dniowe szkolenie przeznaczone dla kadry kierowniczej i pracowników gastronomii, HACCP i jak zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom, cena 690 zł netto plus VAT.

• E-LERNING
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza do korzystania z nowej oferty szkoleń e-learningowych przygotowanych w ramach Projektu „SPÓŁDZIELNIA":
• BHP dla stanowisk kierowniczych
• BHP dla stanowisk robotniczych
• BHP dla stanowisk administracyjno-biurowych
• Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych
• Profesjonalna obsługa klienta – skuteczny sprzedawca.
Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach realizowanych w ramach Projektu „SPÓŁDZIELNIA", który obejmuje szereg działań szkoleniowych i doradczych skierowanych do kadry kierowniczej, pracowników sklepów, piekarni i administracji spółdzielni.
Głównym celem Projektu jest zbudowanie lojalności i pozytywnych więzi pracowników ze spółdzielnią, a także zaangażowania i odpowiedzialności za wyniki oraz wizerunek spółdzielni.
W ramach Projektu proponujemy szkolenia dla sprzedawców, kierowników sklepów wraz z usługą tajemniczego klienta, szkolenia dla piekarzy i kadry zarządzającej piekarniami wraz z usługą doradztwa, szkolenia dla pracowników księgowości wraz z usługą doradztwa, a także szkolenia związane z marketingiem internetowym, social mediami i obsługą komputera.
Szkolenia te realizowane są stacjonarnie w spółdzielniach lub w formie on-line.
Istnieje możliwość dofinansowania działań doradczo-szkoleniowych.

Na Państwa zgłoszenia i propozycje oczekujemy pod:

- nr telefonu : (22) 44 08 207

- adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.