Copyright by KZRSS "Społem"

Szkolenia on-line

SYSTEM KAUCYJNY  - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW

Na mocy ustawy z dnia 13 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw, od stycznia 2025 r. przedsiębiorcy wprowadzający produkty w opakowaniach na napoje będą zobowiązani osiągnąć poziomy selektywnego zbierania opakowań i odpadów opakowaniowych.
W praktyce podmiotami objętymi nowymi regulacjami będą przede wszystkim sklepy spożywcze oferujące na sprzedaż napoje w opakowaniach.

W związku z tym KZRSS „Społem" zaprasza na spotkanie, którego celem jest przekazanie informacji na temat systemu kaucyjnego oraz praktycznych wskazówek dotyczących wdrażania nowych przepisów.

Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 23.04.2024 r. i 24.04.2024 r. w godz. 10.00 – 14.00, w formule hybrydowej:
- stacjonarnie w siedzibie KZRSS „Społem" w Warszawie przy ul. Grażyny 13/15,
- on-line na platformie google meet.

Spotkanie poprowadzi dyrektor sprzedaży firmy PolKa – Polska Kaucja, Pan Łukasz Kurzawa.
PolKa to jedna z dwóch firm na polskim rynku, która uzyskała zezwolenie od Ministra Środowiska¬ na prowadzenie systemu kaucyjnego. Jest to równocześnie jedyna firma na polskim rynku, która jest w pełni przygotowana do obsługi trzech frakcji wynikających z ustawy - jej partnerem strategicznym jest firma InPost.

Odpłatność za udział w spotkaniu:
- w formule stacjonarnej wynosi 99 zł netto plus podatek VAT za osobę
- w formule on-line wynosi 59 zł netto podatek VAT za osobę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 16.04.2024 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , podając imię, nazwisko i adres e-mail osoby zgłoszonej.

Na zgłoszenia oczekujemy:
tel.: 22 44 08 207,
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na Państwa zgłoszenia i propozycje oczekujemy pod:

- nr telefonu : (22) 44 08 207

- adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.