krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie Centrum Handlowego w Milanówku, należącego do „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: piątek, 07, listopad 2014

W dniu 29 października br. odbyło się uroczyste otwarcie dużego Centrum Handlowego w Milanówku przy ulicy Podwiejskiej 39, należącego do „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia budynku wynosi łącznie 1.300 m3.  Dwie kondygnacje, przeznaczone tylko dla sklepów „Społem", zajmują powierzchnię łącznie 850 m2. Parter to część spożywcza, natomiast pierwsze piętro to produkty przemysłowe i sprzęt gospodarstwa domowego.

Budynek jest zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany, a dzięki temu można było maksymalnie wykorzystać całą jego powierzchnię.
Obiekt wygląda imponująco i przyciąga wzrok przechodniów. Usytuowany jest w dogodnym miejscu, z wygodnym dla klientów przestronnym parkingiem.
W Centrum Handlowym będzie działała także apteka i pralnia. „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim – właściciel obiektu, dysponuje jeszcze kilkoma powierzchniami pod wynajem.
Otwarcie Centrum Handlowego w Milanówku było ważnym wydarzeniem dla grodziskiej „Społem" PSS. Jest to kolejny, siedemnasty sklep w sieci grodziskiej spółdzielni. Jednak patrząc z innej perspektywy, jest to pierwszy tak duży obiekt handlowy, z którego spółdzielnia jest dumna.
Wśród zaproszonych społemowskich gości, na uroczystości otwarcia Centrum Handlowego, byli m.in.: Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem", Bogdan Różycki – prezes Zarządu „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Praga Południe i Sylwester Cerański – prezes Zarządu Spółdzielni Spożywców „Mokpol" w Warszawie.
Prezes Ryszard Jaśkowski, gratulując grodziskiej „Społem" PSS kolejnego, pięknego obiektu handlowego, zaapelował do zebranych, w tym przedstawicieli władz powiatowych oraz burmistrzów Milanówka i Grodziska Mazowieckiego, aby wspierali „Społem", firmę z polskim kapitałem, która płaci podatki na miejscu, wspierając rozwój tych miejscowości.