krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie Centrum Handlowego w Milanówku, należącego do „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: piątek, 07, listopad 2014

W dniu 29 października br. odbyło się uroczyste otwarcie dużego Centrum Handlowego w Milanówku przy ulicy Podwiejskiej 39, należącego do „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia budynku wynosi łącznie 1.300 m3.  Dwie kondygnacje, przeznaczone tylko dla sklepów „Społem", zajmują powierzchnię łącznie 850 m2. Parter to część spożywcza, natomiast pierwsze piętro to produkty przemysłowe i sprzęt gospodarstwa domowego.

Budynek jest zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany, a dzięki temu można było maksymalnie wykorzystać całą jego powierzchnię.
Obiekt wygląda imponująco i przyciąga wzrok przechodniów. Usytuowany jest w dogodnym miejscu, z wygodnym dla klientów przestronnym parkingiem.
W Centrum Handlowym będzie działała także apteka i pralnia. „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim – właściciel obiektu, dysponuje jeszcze kilkoma powierzchniami pod wynajem.
Otwarcie Centrum Handlowego w Milanówku było ważnym wydarzeniem dla grodziskiej „Społem" PSS. Jest to kolejny, siedemnasty sklep w sieci grodziskiej spółdzielni. Jednak patrząc z innej perspektywy, jest to pierwszy tak duży obiekt handlowy, z którego spółdzielnia jest dumna.
Wśród zaproszonych społemowskich gości, na uroczystości otwarcia Centrum Handlowego, byli m.in.: Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem", Bogdan Różycki – prezes Zarządu „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Praga Południe i Sylwester Cerański – prezes Zarządu Spółdzielni Spożywców „Mokpol" w Warszawie.
Prezes Ryszard Jaśkowski, gratulując grodziskiej „Społem" PSS kolejnego, pięknego obiektu handlowego, zaapelował do zebranych, w tym przedstawicieli władz powiatowych oraz burmistrzów Milanówka i Grodziska Mazowieckiego, aby wspierali „Społem", firmę z polskim kapitałem, która płaci podatki na miejscu, wspierając rozwój tych miejscowości.