krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Ponowne otwarcie Uniwersamu „Grochów" w galerii handlowej „Rondo Wiatraczna"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2018 Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018

28 lutego 2018r. po dwuletniej przerwie, nastąpiło uroczyste otwarcie galerii handlowej „Rondo Wiatraczna" usytuowanej w nowym budynku mieszkalno-biurowo-usługowym. Inwestycja została zrealizowana przez konsorcjum stworzone przez firmę developerską Dantex oraz „Społem" Warszawską Spółdzielnię Spożywców Praga Południe.
Ukłonem w stronę przeszłości jest fakt, że głównym operatorem spożywczym w handlowej części inwestycji jest „Społem" WSS Praga Południe, która będzie kontynuować działalność handlową rozpoczętą w tym miejscu w 1977 roku.
Był to jeden z pierwszych w historii stolicy wielkopowierzchniowy, samoobsługowy dom handlowy Universam „Grochów".

Nowy supermarket Universam „Grochów" zajmujący powierzchnię 1534 m2 stanowi obecnie trzon nowoczesnej galerii handlowej podzielonej na dwie kondygnacje, parter i pierwsze piętro, połączone wewnętrznym układem schodów ruchomych i wind.
Na poziomie „–1" znajduje się podziemny parking dla klientów na ponad 160 miejsc postojowych.
Usytuowany na parterze supermarket ozdobił charakterystyczny, jasnoniebieski neon Universam „Grochów". Sklep wyposażony jest w nowe meble ekspozycyjne firmy Wireland oraz regały na pieczywo. Duża powierzchnia sprzedażowa pozwala na sprzedaż towarów spożywczych w szerokim asortymencie, także ekologicznych i dietetycznych. Klienci mogą wybrać produkty marki własnej „Społem" oraz towary nieżywnościowe codziennego użytku. Duże stoisko serwisowe zapewnia właściwą ekspozycję mięsa, wędlin, wyrobów garmażeryjnych, serów. Ciąg regałów chłodniczych gwarantuje pełną ekspozycję nabiału, napojów mlecznych, tłuszczów, przetworów rybnych, wydzielone zostało duże stoisko alkoholowe.
Zaaranżowany został jeden węzeł kasowy – łącznie 10 kas, a także stanowisko obsługi klienta - stanowisko kasowe z możliwością realizacji wielu usług dla klientów na terminalach zintegrowanych z kasami.
Na pierwszym piętrze znajduje się sklep branży przemysłowej „Universam - dla ciebie i dla domu" o powierzchni 516 m2 z artykułami gospodarstwa domowego i pasmanterii.
Uniwersam „Grochów" choć w nieco zmienionej formie i rozmiarach - to i tak zachwycił mieszkańców Warszawy, którzy szturmem odwiedzili nową galerię handlową.
Licznie powracający do Uniwersamu klienci są potwierdzeniem tego, że wysoka jakość obsługi w połączeniu z ofertą produktów o najwyższej jakości, całkowicie spełniają ich oczekiwania.

  • sisI2018_uniwersam02
  • sisI2018_uniwersam03
  • sisI2018_uniwersam05
  • sisI2018_uniwersam06
  • sisI2018_uniwersam07
  • sisI2018_uniwersam10
  • sisI2018_uniwersam11