krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2021 Opublikowano: piątek, 19, marzec 2021

Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem zachęca pozostałe spółdzielnie do współpracy. Oprogramowanie e-sklepu Społem jest przystosowane do tego, żeby do inicjatywy mogły przyłączyć się inne podmioty. KZRSS planuje, że na koniec I kwartału 2021 roku projekt obejmie 15 spółdzielni.

Dzięki temu pojawią się pierwsze efekty synergii, szczególnie w pozycjonowaniu i promocji spółdzielczości w sieci. Projekt sfinalizowano pod koniec ub.r. Jako pierwsze sprzedaż przez Internet wdrożyły spółdzielnia Feniks z Wrocławia i stołeczne Hale Banacha. W ciągu kilku tygodni sklep pozyskał ponad 800 klientów, którzy złożyli 1,65 tys. zamówień o wartości około 318 tys. zł. Średnia wartość pojedynczych zakupów wyniosła 192 zł. Blisko 70% nabywców to osoby w wieku 25-54 lata. W spółdzielczym e-sklepie najczęściej zakupy robią kobiety (67% klientów). Do dziś, oprócz wrocławskiego Feniksa i warszawskich Hal Banacha, platformę espolem.pl zaimplementowały spółdzielnie Społem z Ozorkowa i Bytomia oraz stołeczna Hala Wola. W I kwartale br. do projektu dołączą Społem WSS Praga Południe w Warszawie oraz PSS-y w Olkuszu, Poznaniu i Olsztynie. Docelowo KZRSS chciałaby przenieść na jedną, wspólną platformę e-commerce cały spółdzielczy e-handel. Zapraszamy na www.espolem.pl!