krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości
aaa
Neon „Społem" w teledysku „The Ride" Rafała Brzozowskiego
Utwór „The Ride" będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji zaś neon pochodzi z dawnego Domu Towarowego Sezam...
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2021 Opublikowano: piątek, 19, marzec 2021

Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem zachęca pozostałe spółdzielnie do współpracy. Oprogramowanie e-sklepu Społem jest przystosowane do tego, żeby do inicjatywy mogły przyłączyć się inne podmioty. KZRSS planuje, że na koniec I kwartału 2021 roku projekt obejmie 15 spółdzielni.

Dzięki temu pojawią się pierwsze efekty synergii, szczególnie w pozycjonowaniu i promocji spółdzielczości w sieci. Projekt sfinalizowano pod koniec ub.r. Jako pierwsze sprzedaż przez Internet wdrożyły spółdzielnia Feniks z Wrocławia i stołeczne Hale Banacha. W ciągu kilku tygodni sklep pozyskał ponad 800 klientów, którzy złożyli 1,65 tys. zamówień o wartości około 318 tys. zł. Średnia wartość pojedynczych zakupów wyniosła 192 zł. Blisko 70% nabywców to osoby w wieku 25-54 lata. W spółdzielczym e-sklepie najczęściej zakupy robią kobiety (67% klientów). Do dziś, oprócz wrocławskiego Feniksa i warszawskich Hal Banacha, platformę espolem.pl zaimplementowały spółdzielnie Społem z Ozorkowa i Bytomia oraz stołeczna Hala Wola. W I kwartale br. do projektu dołączą Społem WSS Praga Południe w Warszawie oraz PSS-y w Olkuszu, Poznaniu i Olsztynie. Docelowo KZRSS chciałaby przenieść na jedną, wspólną platformę e-commerce cały spółdzielczy e-handel. Zapraszamy na www.espolem.pl!