krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie integracyjne „Społem" PSS w Garwolinie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: poniedziałek, 16, czerwiec 2014

W dniu 30 maja br., w miejscowości Uśniaki, ,,Społem'' Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie zorganizowała, przy współudziale partnerów handlowych i zaproszonych spółdzielców, coroczne spotkanie integracyjne.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezesi: „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, ,,Społem'' Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Praga Południe, Spółdzielni Spożywców „Mokpol", ,,Społem'' Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Otwocku, a także prezes ,,Społem'' Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Puławach. Gośćmi spotkania byli również przedstawiciele Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców ,,Społem" w Warszawie: Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu i Elżbieta Jasińska-Czajka – główny specjalista.
Po powitaniu gości, Hieronim Kobus – prezes Zarządu „Społem" PSS w Garwolinie, podziękował sponsorom, a następnie zaprosił wszystkich do wspólnego biesiadowania.
„Społem" PSS w Garwolinie, oprócz handlu detalicznego, prowadzi także działalność piekarską na potrzeby własnej sieci handlowej, a także dla innych odbiorców , którymi są m.in. spółdzielnie uczestniczące w pikniku. Piekarnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, proponuje pieczywo oparte na zakwasie chlebowym, maślance, wzbogacone różnorodnymi nasionami oraz dodatkami zdrowotnymi i smakowymi. Zapowiedzianą nowością będą bułeczki na bazie skrobi ziemniaczanej.
Hasło pikniku, wielokrotnie powtarzane w czasie imprezy, brzmiało: „Chcesz żyć bez stresu, kupuj pieczywo z PSS-u".
Dużą popularnością cieszą się również wyroby garmażeryjne garwolińskiej spółdzielni. Planowane jest rozszerzenie oferty tych wyrobów, w pierwszej kolejności, o smaczne, domowe pasztety.
Na spółdzielczym pikniku, nie mogło zabraknąć Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie. Jej produkty, zaliczane do grupy o najwyższej jakości , uhonorowane są m.in. znakiem „Poznaj Dobrą Żywność".
W tym dniu atrakcji nie brakowało. Tradycją spotkań integracyjnych „Społem" PSS w Garwolinie są muzyka i tańce oraz występy Międzyszkolnego Gimnastyczno- Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „No Name", którego Cheerleaders liczą się na międzynarodowej arenie. Na początku lipca br. będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy w Anglii.